Готелі та ресторани

Сенсорні кіоски для HoReCa - це програмно-апаратний комплекс власної розробки компанії «Сенсорні системи України», який складається з програмного забезпечення InfoTouch і сенсорного інформаційного кіоску/ сенсорного монітору різних модифікацій.

Місця установок і сфера використання комплексу

Сенсорні кіоски для готелю та ресторану необхідний як інформаційний помічник, а найчастіше як головний інтерактивний консультант у готелі чи ресторані для надання інфопослуг та обслуговування гостей без участі персоналу. Одна з особливостей комплексу - цілодобова робота. А це означає, що сенсорні кіоски для готелю та ресторану працюють в режимі 24/7 без участі співробітників, забезпечуючи надання як основних, так і додаткових послуг клієнтам.

Сенсорний кіоск для готелю та ресторану: користь для бізнесу

Сенсорний кіоск для готелю та ресторану надає клієнту зручний та ефективний досвід покупця, пропонуючи замовляти їжу, товари чи послуги у вільному режимі, в той час як консультант чи офіціант може бути більш нав'язливим та відлякувати нерішучого гостя. Тобто, за допомогою комплексу клієнти можуть швидше взаємодіяти з готелем/рестораном.

Сенсорний кіоск для готелю та ресторану виконуює функції посередників між клієнтами і брендами, надаючи покупцям зручний спосіб контакту з товарами. Економія часу дозволяє людям зосередитися на більш важливих справах. А це позитивно впливає на середній чек покупки та на імідж ресторану чи готелю.