Підприємство/Компанія

Сенсорні кіоски для підприємства або компанії - це програмно-апаратний комплекс власної розробки компанії «Сенсорні системи України», який складається з програмного забезпечення TouchInform і сенсорного інформаційного кіоску або сенсорного монітора різних модифікацій.

Застосування і можливості комплексу

Сенсорні кіоски для підприємства або компанії це:

  • Інтерактивний помічник, гід по товарах Вашого закладу, з якравим  сучасним каталогом кращих товарів і послуг.
  • Автоматизована інтерактивна система для швидкого підбору кандидатів, оцінки знань потенційних співробітників в режимі on-line. Ми розробили комплекс для того, щоб автоматизувати роботу з підбором кандидатів та персоналу на певну посаду в організаціях з масового найму та підбору персоналу.
  • Електронна галерея і віртуальний гід по історії Вашої компанії. АПК працює в режимі 24/7, підвищуючи лояльність і забезпечуючи додаткові послуги і інформацію клієнтам закладу.

Сенсорні монітори для підприємства або компанії для оцінки знань співробітників в режимі on-line. Інтерактивний комплекс був розроблений для того, щоб проводити тестування в режимі самообслуговування на різні теми: тест на знання техніки безпеки або переліку та опису послуг компанії, психологічні і IQ-тести, самотестування на рівень знання іноземної мови та будь-які інші.