Банки і страхування

Сенсорні кіоски для банківської сфери та страхових компаній

Сенсорні кіоски для банків та страхових компаній - це програмно-апаратний комплекс власної розробки компанії «Сенсорні системи України», який складається з програмного забезпечення TouchInform та сенсорного інформаційного кіоску/сенсорного монітора різних модифікацій.

Ми розробили сенсорні термінали для банку і страхування для декількох напрямків, щоб охопити всі сфери обслуговування клієнтів цієї області та допомогти Вам повністю автоматизувати робочий процес.

Ми розробляємо інтерактивні комплекси для банку або страхової компанії з урахуванням персоналізорованних вимог та побажань. Залучення нової аудиторії за допомогою цифрової реклами - це економічно вигідне рішення! Надайте інформацію про Ваші послуги, покажіть яскраві презентації та промо-ролики; надайте клієнту унікальну можливість самому вибирати і вивчати інформацію, тим самим розвантаживши Ваших консультантів і співробітників. Створіть почуття преміальності у своїх відвідувачів з нашою допомогою!

Розробки і можливості

Сенсорні кіоски для страхової компанії. Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій – це вдале фінансове вкладення. Готовий Комплекс для страхової компанії - це сенсорний помічник, а іноді, сучасний консультант, гід по послугах Вашого закладу, з яскравим сучасним каталогом кращих пропозицій і послуг. Взаємодійте з клієнтами, сповіщаючи їх про різні конкурси, акції, заходах, що проходять та діліться іншою поточною інформацією, що властива для вашого банку без прямого втручання співробітників.

Сенсорні кіоски для оцінки якості клієнтського сервісу. Призначене для збору думок про якість надаваних послуг та продуктів. Взаємодійте з клієнтами, проводьте опитування, анкетування, підвищуйте лояльність клієнтів, і діліться іншою поточною інформацією про ваш банкчи страхову компанію без прямого втручання співробітників.

Сенсорні кіоски для обслуговування клієнтів банку. Сенсорний помічник в банківській сфері та сфері страхування, гід по послугам Вашого банку, з яскравим сучасним каталогом кращих пропозицій та послуг. Сенсорний кіоск необхідний як інформаційний помічник, а найчастіше, як основний інтерактивний консультант комерційної організації для надання інфоуслуг та обслуговування громадян (продаж, опитування, анкетування) без участі персоналу. Одна з особливостей комплексу - цілодобова робота. А це означає, що сенсорний термінал працює в режимі 24/7 без участі співробітників, забезпечуючи надання як основних, так і додаткових послуг клієнтам.

Сенсорні кіоски для проведення опитувань та анкетування. Ми розробили цей комплекс для того, щоб Вам було легше сбирати думки про якість надаваних Вами послуг і продуктів. Взаємодійте з клієнтами, проводите опитування, анкетування, підвищуйте лояльність клієнтів, і діліться іншої поточної інформацією властивої для вашого банку без прямого втручання співробітників.