Культура

Сенсорні кіоски для установ культури - це програмно-апаратний комплекс власної розробки компанії «Сенсорні системи України», який складається з програмного забезпечення InfoTouch і сенсорного інформаційного кіоску/сенсорного монітора різних модифікацій

Розробки і можливості

Ми розробили сенсорні термінали для установ культури для декількох напрямків, щоб охопити всі сфери обслуговування клієнтів цієї області і допомогти Вам повністю автоматизувати робочий процес.

Розроблені нами комплекси:

Сенсорні кіоски для кінотеатру. Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в кінотеатрах і кіноконцертних залах є одним з інструментів підвищення їх конкурентоспроможності, престижності, що сприяє оптимізації роботи персоналу, зниженню трудовитрат, дозволяє підвищити якість обслуговування, скорочує черги.

Сенсорні термінали для музею. Інтерактивні сенсорні системи дозволяють ближче познайомити відвідувачів з експозицією. Для ефективного вирішення цього завдання фахівцями компанії "Сенсорні системи України" розроблений апаратно-програмний комплекс (АПК) "Музей", який складається з сенсорного інформаційного кіоску і спеціалізованого програмного забезпечення (довідково-інтерактивної системи).

Сенсорні кіоски для виставки. Це електронна галерея і віртуальний гід по історії Вашої компанії/установи або подій. АПК працює в режимі 24/7, підвищуючи лояльність та забезпечуючи додаткові послуги і інформацію клієнтам.

Сенсорний комплекс Афіша. Ми розробили цей комплекс спеціально для розміщення розкладів і заходів для установ культури. Це інтерактивний сенсорний розклад заходів з можливістю бронювання квитків. Цілісний інформаційний сенсорний центр з широкими функціональними можливостями для обслуговування відвідувачів театрів, виставкових центрів, музеїв та інших закладів культури.

Ми готові розробити інтерактивний комплекс для Вашого закладу культури з урахуванням персоналізорованих вимог та побажань. Залучення нової аудиторії за допомогою цифрової реклами - це економічно вигідне рішення! Надайте інформацію про Ваші експозиції, покажіть яскраві презентації та промо-ролики; надайте клієнту унікальну можливість самому обирати і вивчати інформацію, тим самим розвантаживши Ваших консультантів і співробітників.