Історія компанії

Компанія ТОВ "Сенсорні Системи України" заснована в 2010 р. Ми є офіційним дистриб'ютором американської компанії EloTouch Solutions - світового лідера в області сенсорного обладнання.

У 2010 р. компанія виводить на ринок України сенсорне обладнання Elo Touch Solutions. Впевнено нарощує обсяги поставок і отримує статус офіційного представника і авторизованого сервісного центру EloTouch Solutions в Україні, Грузії, Молдові та Азербайджані.

Завдяки ефективній і успішній роботі компанії активно росте наша партнерська мережа і на сьогоднішній день включає більше 300 партнерів на території України.

У тому ж 2010 році підприємство виводить на ринок новий продукт - підлоговий інформаційний кіоск «Корсар». Продукт знаходить широке застосування в державному секторі.

Після було проведено розширення спектра інформаційних кіосків: на базі сенсорних моніторів і екранів EloTouch Solutions були виготовлені на підлогу і настінні широкоформатні сенсорні кіоски «Корсар» і «Elo-line».

Впродовж 2011 року проводилась постійна робота над розширенням асортименту інформаційних кіосків і компанія «Сенсорні Системи України» вивела на ринок такі моделі кіосків, як «Октопус» і «Бриз».

У 2012 році ми продовжили розвивати одне зі своїх пріоритетних напрямків діяльності - розробка і виробництво апаратно-програмних комплексів (АПК) на базі сенсорних інформаційних кіосків та спеціалізованого програмного забезпечення.

Постійно покращуючи і розвиваючи свої проекти, компанія «Сенсорні системи України» розширює базу клієнтів, підвищує якість надаваних послуг і сервісу.

Серед наших замовників такі організації: Головне управління з питань регуляторної політики та підприємництва м. Києва при КМДА, Вищий спеціальний Суд України в м. Києві, Державна Податкова інспекція, Представництво «Hyundai», «Азовсталь», Візові центри та посольства європейських країн на території Україна, Компанія «Мотор Січ», Представництво компанії HTC в Україні, Аеросвіт, Фокстрот, Платинум Банк, Банк Кіпру, ПриватБанк, Рошен, ЗАЗ, УкрАвто, Домінос Піца, Суші-Я і багато інших.