Forum Trade Marketing in Ukraine 2017

6 Липень, 2017

Компанія «Сенсорні системи України» взяла участь в 7-му щорічному форумі Trade Marketing in Ukraine 2017 «Хто перемагає у війні за полицю» який відбувся в Києві 27 червня.

Цілі заходу:

Головною метою проекту FMCG Club є розвиток професійних компетенцій, інновацій та технологій сфери виробництва і продажів товарів споживчого попиту.

FMCG Club - це

  • Комунікаційний майданчик для розширення ділових контактів
  • Платформа з досвідчених управлінців для пошуку нових партнерів
  • Професійне середовище аналітиків для експертизи ринку
  • Комплексний потік якісної інформації для нових знань

Пару слів про наше враження від Trade Marketing in Ukraine:

З першої хвилини нас підкорила атмосфера заходу та ми повністю занурилися в інформаційний потік форуму. У програмі ми брали участь вперше, але це не завадило нам насолодитися участю в повній мірі, а також познайомитися з кращими доповідачами країни в області маркетингу. Унікальна програма кожного зі спікерів форуму не залишить байдужим навіть найвибагливіших гостей.

Наша участь у Trade Marketing in Ukraine 2017:

Ми виступили в якості інтерактивного партнера, забезпечивши цифрову підтримку заходу і організаторів проекту.

Для зручності проведення форуму і сучасного ведення доповідей спікерами наша фахівці запропонували використовувати інформаційні кіоски Платан 42M і Корсар 19M New.

Інтерактивні термінали нашого виробництва послужили відмінним помічником під час виступу експертів форуму і були сучасної яскравою платформою для контекстної реклами.

Ми хочемо висловити подяку організаторам форуму за запрошення на Trade Marketing in Ukraine 2017 «Хто перемагає у війні за полицю» і прекрасну атмосферу, а також окремо подякувати кожному спікера і учасника заходу.

Будемо раді стати постійними партнерами в подальшому!