Гарячі тренди гостинності: Туристичний бізнес-форум Запоріжжя 2017

11 Грудень, 2017

 

16-17 листопада пройшов туристичний бізнес-форум Запоріжжя 2017. Наша компанія прийняла участь у форумі в якості інформаційного партнера, забезпечивши сенсорне інтерактивне обладнання, що демонструвало рекламні матеріали та інформувало  відвідувачів форуму протягом двох днів.

Декілька слів про бізнес-форум

Туристичний бізнес-форум Запоріжжя 2017 - платформа для обговорення трендів не тільки у сфері туризму, але й для обговорення інновацій в індустрії гостинності, маркетингу та реклами, створення та просування бренду, ресторанного і готельного бізнесу, залучення грантів та інвестицій.

Що було на форумі:

  • 2 дні обговорення трендів
  • 40 спікерів України
  • 8 панельних дискусій
  • Кулінарні МК

та багато іншого.

 


 

Наша участь у бізнес-форумі

На нашому стенді ми розмістили два сенсорні термінали, адаптовані для сфери туризму:  сенсорний інтерактивний кіоск «Платан» та сенсорний кіоск i-Series 22”. Інтерактивні кіоски демонстрували тематичні промо-ролики, рекламні файли з інформацією про необхідність використання сенсорних кіосків в туристичній сфері, карти міста, визначні місця, зони відпочинку в місті та інше.

 


 

Спеціаліст нашої компанії у сфері туризму, Богдан Муравський - виступив з доповіддю на бізнес-форумі Запоріжжя 2017. Важко стояти на одній сцені з відомими всій України спікерами, але він впорався та провів конструктивну доповідь на тему: Сенсорні рішення в туризмі за кордоном та в Україні. Судячи з овацій, виступ Богдана сподобався всім гостям заходу.

 


 

Ми вдячні організаторам виставки «Гарячі тренди гостинності: Туристичний бізнес-форум Запоріжжя 2017» за надану можливість та готові виступити партнером у 2018 році.