Інтерактивні смарт дзеркала у примірочних Mango

4 Березень, 2018
Sryjetyjry

Відомий у всьому світі модний бренд одягу, взуття та аксесуарів «MANGO» спільно з компаніями «Vodafone» і «Jogotech» планують реалізувати масштабний проект з обладнання своїх примірочних інтерактивними смарт дзеркалами.

Метою даного проекту є покращення якості обслуговування клієнтів і усунення розриву клієнтського досвіду у використанні офлайн і онлайн магазинів «MANGO».

Завдяки інтерактивним дзеркалам, клієнти зможуть самостійно сканувати ярлики товарів і зв'язуватися з продавцями магазину, щоб запросити інший розмір або колір одягу. Розумне дзеркало також може пропонувати клієнтам вибір різних моделей аксесуарів, які можуть доповнити і зробити оригінальним зовнішній вигляд клієнта.

Компанія «Mango» планує розгорнути сучасне інтерактивне обладнання у всіх своїх магазинах по всьому світу, але в першу чергу це торкнеться флагманських магазинів мережі.

У Вас є ідеї, які допоможуть поліпшити якість обслуговування Ваших клієнтів за допомогою сенсорних інтерактивних технологій? Ми з радістю допоможемо з разрабкою  персонального програмного забезпечення і підберемо сенсорне обладнання, для вирішення завдань саме Вашого закладу. Скористайтеся функцією "зворотний дзвінок" на нашому сайті і отримаєте консултацію спеціаліста  протягом 30 секунд.