Інтерактивний дитячий стіл для HoReCa

15 Серпень, 2019

Голодні гості, благаючі про допомогу офіціанти та порожня каса? У заклад завітали батьки з дітьми! Знайоме? Прийшов час вирішити цю проблему одним махом!

 

Ви можете втілити у життя найсміливіші ідеї інтер'єру, перевершити кулінарні шедеври великих, отримати нагороди ресторатора, забезпечити сервіс ... Але навіть коли ви годуєте своїх гостей в космосі, зануривши у стан трансу особливою атмосферою і смаком страв, головним критерієм оцінки закладу все одно буде - вміння справлятися з гучними дітьми.

Варто дітям ступити на поріг, як від стану релаксу, лакшері атмосфери і ремонту за непристойно дорогу ціну не залишається й сліду. Перебуваючи при цьому в стані невагомості, гості просто йдуть, не бажаючи проводити вечір в дитячому саду. Ну хіба це відпочинок? Що говорити про батьків, які не встигнувши зробити ковток вина, змушені потурати примхам своїх чад.

Багатьом керуючим вистачає почуття такту щоб делікатно сформулювати зауваження гостям, але більшість просто ігнорують факт наявності шуму, що призводить до втрати клієнтів і прибутку.
Звичайно всі дітки різні, діти квіти життя, але дайте собі відповідь на питання: ви готові провести свій вечір в компанії чужих репетуючих дітей? Звичайно, ні. Зрозуміло, що ваші гості такої ж думки. Тому якщо ви не хочете втрачати гроші та нести збитки, ваше завдання піклуватися про дітей своїх гостей. Ми писали статтю: навіщо бізнесу взаємодіяти з дітьми, раптом пропустили - вам сюди.
Бо сьогодні ми поговоримо про способи як забезпечити комфорт для дітей в ресторані, готелі, ТЦ та інших публічних місцях.

 


 

Класична ігрова кімната
Почнемо зі звичного, ігрова кімната в закладі давно не рідкість. Ви про неї чули, знаєте і, можливо, прийшли до подібного рішення в своєму закладі. Але у класичній ігровий є свої мінуси. По-перше, сучасним дітям не так вже цікаво проводити час в боротьбі за іграшки, зручне крісло або пульт від телевізора. Вони все одно відволікають батьків від зайвих витрат, втомившись від боротьби за виживання. А це означає, що класична ігрова не забезпечує досить глибокого утримання дитячого уваги, що є головною метою.
По-друге, необхідно виділити місце під ігрову, тобто позбавити заклад 2-3 столів, і понести збиток, що теж не ок. По-третє, класичне оснащення дитячих кімнат складно підтримувати в чистому стані. Це приводить в жах батьків, вони впевнені, що в дитячій кімнаті розсадник бактерій та вірусів. Часте явище, коли жалісливі мами й тата відмовляються від відпочинку, в ім'я "збереження здоров'я" своїх чад, що теж позбавляє вас заробітку.

 


 

А, так, трохи не забули, класична ігрова кімната вимагає кваліфікованого аніматора. Інакше все інше - неефективна витрата грошей.
Підіб'ємо підсумок: Класична ігрова кімната - це:

 • Необхідний аніматор (витрата на заробітну плату)
 • Витрата на іграшки, меблі, оснащення яке швидко приходить в непридатність.
 • Необхідно виділити місце, на яке можна було б поставити столики і отримати прибуток.
 • Не забезпечує досить глибокого утримання дитячого уваги
 • Класичне оснащення дитячих кімнат складно підтримувати в чистому стані.

Дитяча кімната класичного уявлення - це неефективний інструмент утримання дитячого уваги, при цьому постійна втрата й трата грошей на аніматора, іграшки, меблі, оснащення, місце.

Оновлена ​​ігрова кімната
Як з'ясувалося, від класичної ігровий сенсу замало, потрібно знайти більш дієвий варіант, який принесе не тільки комфорт дітям, а в першу чергу прибуток закладу. Тобто потрібен інструмент, який не тільки допоможе гостям релаксувати, не відволікаючись на дітей, і витратити більше грошей. Необхідне рішення, яке буде підкреслювати рівень престижності закладу, відповідати сучасним трендам. У даній ситуації на допомогу приходить сучасний підхід до організації дитячої кімнати. Інтерактивний сенсорний стіл, який не потребує особливого представлення, але все ж розглянемо його докладніше.

 


 

Сенсорний стіл забезпечує глибоке утримання дитячого уваги, діти буквально прикипіли до нього як за помахом чарівної палички. Більш широкий віковий діапазон дітей, яким це цікаво. При цьому батьки надані відпочинку і витраті грошей. Потрібно значно менше місця для реалізації оновленої ігрової. Досить просто виділити куточок для столу і відокремити його прозорою стіною, щоб створити відчуття дитячої зони. Інтерактивний стіл легко підтримувати в чистоті, позбавивши батьків переживань про хвороботворніх бактеріях. Мінус оновленої дитячої кімнати в вартості столу, але якщо врахувати вартість аніматора, необхідного для класичної ігрової та ін. Важливі фактори вже з перших місяців ви помітите його переваги.
Підіб'ємо підсумок: Оновлена ​​ігрова кімната - це:

 • Аніматор потрібен (економія грошей на зп)
 • Для гри потрібно менше місця (економія простору)
 • Забезпечує глибоке утримання дитячого уваги
 • Більш широкий віковий діапазон дітей, яким це цікаво.
 • Легко підтримувати в чистому стані (це легко пояснити батькам)
 • сучасний тренд
 • Підкреслює престижність закладу

Перевага оновленої ігрової кімнати на обличчя, навіть вартість окупається з перших місяців покупки.
 

ПРОСТОТА ВИКОРИСТАННЯ
Ми розробили дитячий сенсорний стіл як пристрій «Подключай.Работай», яким може керувати будь-яка дитина без попереднього навчання, йому досить підійти до столу і почати грати. У цьому сучасні діти вже з 3-х років дадуть фору багатьом дорослим. Встановлені операційна система Android дозволяє без праці залити освітні програми, ігри та інший контент на ваш розсуд.

 


Не зайняті діти - фактор, який точно тягне за собою збитки. Миритися з цими збитками АБО обернути цю проблему для всіх в перевагу для себе - рішення за Вами. З одного боку Ви можете бути такими ж як всі та вважати це не проблемою або проблемою, яку не можна вирішити.
..

Але з іншого, світлої, сторони, Ви можете скористатися тим, що ця проблема не вирішена в більшості закладів і вирішивши її в своїх, перетворитися в гастрономічну, душевну мекку для всіх категорій відвідувачів.