Компанія Elo представила Аndroid платформу для управління Digital Signage екранами та сенсорними кіосками

16 Березень, 2018
Backpack

Компанія «Elo Touch Solutions» представила медіа платформу на базі Аndroid, яка може перетворити будь-який Digital Signage або сенсорний екран Elo в повноцінну медіа-платформу. Рішення дозволяє підключати та управляти широким діапазоном моніторів для використання в таких додатках, як інтерактивні цифрові вивіски, кіоски самообслуговування і системи Point Of Sale (POS).

Пристрій під назвою «Elo Backpack» має розміри невеликої приставки, якою можна дистанційно керувати за допомогою хмарного сервісу «EloView». Використання «Elo Backpacks» може знизити витрати, поліпшити масштабованість, а також спростити розробку та розгортання персональних інтерактивних кіосків.

Керування Elo Backpack можливе за помогою ОС Android 7.1, пристрій оснащений Ethernet, Bluetooth, Wi-Fi портами для підключення різних периферійних пристроїв для сканування, оплати, друку і біометрії, а також обладнано HDMI виходами, слотом micro-SD карт і GPIO. Процесор Qualcomm Snapdragon 625 пропонує високопродуктивні функції, включаючи підтримку Full HD +.