LTF 2017 - Lviv Tourism Forum: Rethink Tourism

20 Листопад, 2017
18-20 жовтня компанія «Сенсорні Системи України» прийняла участь у щорічному туристичному форумі, що проходить у Львові: LTF 2017 - Lviv Tourism Forum: Rethink Tourism. Цього разу наша команда виступила в якості інтерактивного партнера та надала обладнання для демонстрації реклами та інформування відвідувачів. 

Декілька слів про форум

Львівський туристичний форум відбувається вже другий рік поспіль. За цей час стало приємною традицією зустрічатися у Львові задля переосмислення того, що встигли зробити за минулий рік, що потрібно зробити для розвитку індустрії гостинності. Обговорити всі новинки в сфері туризму та поділитися креативними ідеями орієнтованими на клієнтів та отримати трохи досвіду від гостей з Європи.

Програма цьогорічного форуму розділилася на три сесії:

  • обговорення туристичних продуктів і те, як правильно їх доносити до цільової аудиторії;
  • важливість спільної роботи, роль громад, асоціацій, альянсів у розвитку туризму;
  • виступи експертів й тренерів: як бути клієнтоорієнтованими.

Наша участь у форумі

Для нас LTF 2017 - Lviv Tourism Forum - реальний шанс заявити про свій продукт, продемонструвавши гостям переваги і можливості впровадження сучасних сенсорних технологій в їхньому бізнесі. Тому ми із задоволенням прийняли пропозицію участі на виставці.

                                 

Для учасників «LTF 2017 - Lviv Tourism Forum» - це унікальна можливість, оцінити власноруч можливості туристичного кіоску.

На стенді «Сенсорні Системи України» був представлений сенсорний інтерактивний кіоск «Платан» та сенсорний кіоск i-Series 22”, які демонстрували тематичні промо-ролики, рекламні файли з інформацією про користь використання сенсорних кіосків в туристичній сфері, карти міста, визначні місця та інше.

Керівник напрямку з продажу в державному секторі - Богдан Муравський - виступив спікером туристичного форуму. Він провів конструктивну доповідь на тему використання сенсорних кіосків в сфері туризму, яку оцінили всі гості заходу.

Ми дуже раді, що взяли участь у форумі. Будемо раді стати постійними партнерами в подальшому!