Мережа автоматизованих тренажерних залів «gym in a box» в Китаї

30 Жовтень, 2017
Gym sharing startup

Китайский стартап «Mipao Technology» планує встановити в піднебесній більше 1000 автоматизованих тренажерних залів «gym in a box», які будуть цілодобово доступні всім бажаючим.

автоматизированный фитнес зал

Для того щоб відвідати автоматизований тренажерний зал, що працює за системою «pay-as-you-go», досить скачати мобільний додаток, зареєструватися в ньому, внести депозит у розмірі $ 15 (99 юанів). Після чого клієнт за допомогою QR-коду може розблокувати двері тренажерних залів. Через додаток можна також бронювати кіоск самообслуговування на необхідну дату і час. Розмір міні залу дозволяє комфортно займатися одній людині. Зали поки обладнані тільки біговими доріжками, але стартап компанія заявляє про можливість установки різних тренажерних комплексів в подальшому.

автоматизированный тренажерный зал

Наразі для комфортного проведення занять відвідувачам доступна музика, кондиціонер з очищувачем повітря, телевізор, а також різні аксесуари для фітнесу та ноутбуків. Пристрої самообслуговування для заняття фітнесом регулярно обслуговуються командою технічних фахівців. Вартість однієї хвилини використання автоматизованого залу становить $ 0,03 (0,2 юаня).