Microsoft разробляє технологію автоматизованих магазинів без кас

18 Червень, 2018
Xfjfyujg yuk
 

Корпорація Microsoft ймовірно вирішила скласти конкуренцію компанії Amazon в області технологій автоматизованих магазинів без кас, повідомляє Reuters.

У повідомленні йдеться, що Microsoft займається розробкою власних систем відстеження клієнтських покупок, але не розкриваються подробиці про те, як технологія Microsoft працює і які відмінності є від уже наявних на ринку пропозицій. Імовірно, технологія від Microsoft схожа на існуючі системи, такі як Amazon Go. На сьогоднішній день Microsoft вже веде переговори з американським рітейлером Walmart по запуску цього проект.

Магазини Amazon Go використовують складну мережу датчиків на полицях, камер і систем штучного інтелекту для відстеження товарів, які клієнти кладуть до себе в продуктові кошики. Інші стартапи, наприклад, такі як Standard Cognition, AiFi і AVA Retail, працюють над своїми власними системами машинного зору для відстеження покупок.

У Microsoft також є власна команда з 10-15 співробітників, яка розробляє технології для роздрібної торгівлі в рамках своєї бізнес-структури зі штучного інтелекту, включаючи фахівців з комп'ютерного зору, найнятих з Amazon Go. Команда вже протестувала кріплення камер до магазинним візків і використання смартфонів для різних способів оплати. У центрі уваги цієї команди знаходиться не тільки створення нових технологій для рітейлу, а й зниження їх вартості, щоб рішення були доступні для роздрібних магазинів з невисокими доходами.