Планування діяльності та перспективи розвитку у 2018 році Київської ОДА та наша доповідь

19 Березень, 2018

28 лютого 2018 року компанія “Сенсорні Системи України” прийняла участь у засіданні колегії управління культури, що пройшла в обласній держаній адміністрації міста Києва. Головною темою засідання було: Підсумки роботи за 2017 рік. Планування діяльності та перспективи розвитку у 2018 році”.

 


 

Очолив засідання заступник голови Київської ОДА Дмитро Назаренко. Серед доповідачів були: начальник управління культури, національностей та релігій Подолянець І.І; його заступник Томнюк В.І; голова обласної організації профспілки працівників культури Яковенко Т.І. та інші. Серед актуальних питань було багато важливих тем, серед яких: створення КЗ КОР “Хорова капела імені П. Чубинського”, присвоєння та підтвердження звань “народний” та “зразковий” провідним творчим колективам області, повернення повноважень управлінню культури, національностей та релігій Київської ОДА щодо призначення керівників закладів, сенсорні інформаційні комплекси для закладів культури тощо.

 


 

Богдан Муравський, провідний спеціаліст відділу продажу нашої компанії,  також був присутній на засіданні та провів доповідь на тему “Сенсорні інформаційні комплекси для закладів культури”. Демонструючи можливості інтерактивних сенсорних терміналів, Богдан розповів як важливо впроваджувати сучасні технології у заклади культури. Доніс їх важливість та користь для громадян, державних закладів та України в цілому.

 


 

Ми вдячні за запрошення управлінню культури національностей та релігій Київської ОДА та начальнику управління Подолянець Ігореві Івановичу. Дякуємо за отриманий досвід, шановні колеги! З радістю готові прийняти участь в наступних зборах. Ми готові стати частиною модернізації  проектів у закладах культури та державних проектах.