Рітейл. Argos відкриє перший цифровий магазин самообслуговування

30 Червень, 2019

 

На тлі збільшення кількості покупців, що мають смартфони, «Argos» оголосив про запуск свого першого цифрового магазину самообслуговування в супермаркеті «Sainsbury» у Лондоні. Ретейлер вирішив надати покупцям можливість здійснювати покупки без кас.

У новому форматі магазину представлені звичайні планшети, які покупці використовують для перегляду 20 000 товарів в каталозі Argos. Тепер їх функціонал розширено, і вони здатні приймати платежі. Новий функціонал позбавить покупців від необхідності відвідування касової зони для оплати, перш ніж забирати своє замовлення. Більш швидкий і зручний процес оплати звільняє час співробітників магазину, який тепер буде направлено на обслуговування і допомогу клієнтам. У зоні PayBrowse клієнти зможуть оплатити покупки готівкою або картами.

Argos повідомив, що обсяг продажів скоєних через смартфони та планшети вперше досяг 2 млрд фунтів. Клієнти, які роблять покупки на смартфонах і планшетах, в даний час дають більше 70% всіх онлайн-продажів Argos. Це найдинамічніший канал роздрібної торгівлі.

 
 

Якщо ця стаття була Вам цікава, підписуйтесь на наші новини в соціальних мережах і отримуйте ще більше корисної інформації для Вашого бізнесу.

До зустрічі!