UITT-2018: «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм» і Сенсорні Системи України

11 Квітень, 2018

 


28-30 березня у Києві пройшла 24-а Міжнародна туристична виставка UITT 2018. Наша команда прийняла участь в якості інтерактивного партнера та надала обладнання для демонстрації реклами та інформування відвідувачів на стенді Одеського регіону.

 

Виставка UITT - це традиційний щорічний захід, що проходить задля зустрічі відвідувача з міжнародними туристичними організаціями, національними та регіональними туристичними комітетами,  туристичними операторами і турагентствами, представниками держструктур, авіа, готелями, перевізниками та медіа.

 


В UITT-2018 прийняли участь 24 країни, серед яких компанії з Ізраїлю, Індії, Китаю, Куби, Мальти, Марокко, Палестини, Тунісу, України та інших. В національній експозиції 2018 року взяло участь 36 міст і регіонів туристичної України.

 

 

У 24-й виставці UITT-2018: «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм» брали участь:

  • 366 компаній;
  • 24 країни світу;
  • виставки відвідали більше 20 000 фахівців в туристичній галузі;
  • 36 міст і регіонів України були представлені на виставці.

Наша участь у виставці UITT-2018


Для участі у виставці стенду Одеської області, ми надали два туристичні інтерактивні термінали та адаптували програмне забезпечення для зручності користування та інформування відвідувачів про регіон в цілому. Кожен з терміналів виконував свою туристичну місію на стенді:

1. Платан 42М  інформував відвідувачів виставки про визначні місця Одеси, готельні комплекси та інші місця відпочинку у регіоні;

 


2. З допомогою Корсар 22М NEW організатори Стенду проводили анкетування та розіграш призів від Одеського регіону.

 

 


Відвідувачі Одеського стенду дуже жваво взаємодіяли с інтерактивними сенсорними помічниками та із задоволенням проходили опитування, отримували корисну інформацію у сучасному вигляді.

 


Це доводить, що використання інтерактивних систем справляю позитивне враження та допомагає швидко знайти необхідну цільову інформацію про регіон та місця відпочинку не лише завдяки друкованим рекламним матеріалам.

 


Ми вдячні Асоціації «Туризм Одеси» і його директору - Оксані Кузнєцовій за запрошення та професійну організацію стенду Одеського регіону. Будемо раді стати постійними партнерами!