УКРАЇНА НА ЕКСПО 2017: «ЕНЕРГІЯ ТВОРЧИХ ЛЮДЕЙ» ТА СЕНСОРНІ СИСТЕМИ УКРАЇНИ

31 Серпень, 2017
Mkb terminal

Україна відновила свою участь у всесвітній виставці відновлюваної енергетики ЕКСПО після тривалої перерви.

Тільки уявіть, наша країна опинилася в числі 65 держав, які отримали право брати участь у виставці ЕКСПО 2017, що пройшла у Астані, використовуючи пакет фінансової допомоги, а не  кошти з державного бюджету!

Майже 90% IT-рішень для Всесвітньої виставки відновлюваної енергетики належать українцям - а це привід пишатися Україною та реалізованим проектом, частиною якого пощастило стати спеціалістам компанії “Сенсорні системи України”.

Наша участь у проекті

Під професійним керівництвом віце-прем'єр міністра Геннадія Зубко, віце-президента Торгово-промислової палати Сергія Свистіля та голови агентства з енергоефективності Сергія Савчука ми розробили інформаційно-пошукову систему (ІПС),  яку розмістили на 32 кв. м національного стенду. Впродовж виставки ІПС допомагала якнайкраще репрезентувати українські підприємства й їх можливості. Між іншим ЗМІ назвали нашу інтерактивну пошукову систему родзинкою павільйону України на «ЕКСПО-2017».

Мета проекту

Залучення інвестицій в Україну. Вітрогенеруюча установка Fuhrlander Windtechnology, автономний модульний будинок PassivDom, енергозберігаюча установка для утилізації енергії надлишкового тиску природного газу «Турбосфера», а також проект щодо водозабезпечення й опалення приміщень Syneko - це не просто деякі зі ста існуючих проектів і розробок України у сфері альтернативної енергетики, це досягнення, які слугують гордістю за українську націю!

Така база даних проектів, поділена за галузями, в подальшому може бути використана для участі підприємств у інших міжнародних виставках.

«Ця унікальна база допомагає ефективно вести переговори щодо просування наших проектів серед ділових кіл Казахстану й інших країн світу. Завдання нашого стенду – запропонувати потенційні проекти, які вже розроблені українськими підприємствами. Впевнений, за результатами виставки ЕКСПО 2017 в Україні додасться фінансових потоків, які зайдуть на проекти чистої енергії», - віце-президент Торгово-промислової палати України, Сергій Свистіль.

Обладнання, які увійшло у ІПС

Інтерактивна вітрина з 42 дюймовим сенсорним монітором та програмним забезпеченням TouchInform.

Результати проекту

Ми не звикли хизуватися власними досягненнями, але з гордістю раді представити авторитетну думку віце-президента Торгово-промислової палати України  - Сергія Олександровича Свистіля щодо розробленої нами  інтерактивної інформаційно-пошукової системи:

За відгуками іноземних фахівців Інформаційно-пошукова система української Експозиції - серед найкращих з точки зору зручності користування профільними спеціалістами, які займаються питаннями сучасної енергетики.

В системі представлені не тільки експортні пропозиції українських компаній, але й інвестиційні очікування, питання державного регулювання та заохочення до співробітництва з Україною. Вже багато українських компаній отримали попередні звернення щодо налагодження співробітництва. Під час проведення Національного дня систему протестували Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку та ЖКГ України Геннадій Зубко, Голова правління АО «НК Астана ЕКСПО-2017» Ахметжан Єсімов та Віце-міністр енергетики Казахстану Бакитжан Джаксалієв.”

Для нас велике задоволення принесла сумісна робота під керівництвом Геннадія Григоровича Зубко, Сергія Олександровича Свистіль, Сергія Дмитровича Савчука та інших державних діячів, яким небайдужа наша держава та майбутнє її громадян.

Ми безмежно вдячні за представлену можливість прийняти участь у такому вагомому проекті для України, та з радістю готові співпрацювати й надалі.