Вуличні інтерактивні кіоски та «розумне місто» Сан-Антоніо

14 Вересень, 2017
Oiroreghiwuei

В американському місті Сан-Антоніо (штат Техас) місцева влада розпочала розвиток мережі вуличних сенсорних кіосків «Bexar Connect», які дозволять жителям і гостям міста отримати доступ до безкоштовного Wi-Fi Інтернету, а також дозволять заряджати через USB свої мобільні гаджети.

Крім того, в інтерактивних кіосках користувачі зможуть отримати анонс всіх майбутніх міських подій, інформацію про об'єкти всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, парках, міських бібліотеках і унікальній цифровій бібліотеці «BiblioTech». Перші міські кіоски були встановлені на вулицях в центрі міста Сан-Антоніо. Мережа вуличних кіосків «Bexar Connect» є першим кроком міської влади на шляху реалізації планів по перетворенню Сан-Антоніо в «розумне місто».

А поки Сан-Антоніо впроваджує інтерактивні кіоски, ми гордо представляємо фотозвіт наших деяких реалізованих проектів з використанням інтерактивних туристичних сенсорних кіосків в містах України. Ще ми вирішили надати трохи закулісної інформації та підготували фото екранів вуличних кіосків, для кращого візуального сприйняття кожного проекту.

Вуличні інтерактивні кіоски у Львівській області, місто майбутнього Дрогобич​

       

Завдяки електронним кіоскам, кожен бажаючий тепер може отримати інформацію про новини та події, що проходить в цьому місті, скористатися електронними сервісами, дізнатися про туристичні маршрути, заклади харчування та відпочинку, а також відвідати офіційний інтернет портал міста.

Туристичний інформаційний термінал в Золочеві (Львівська обл.)​:

       

Вуличний інтерактивний кіоск в Ужгороді (Закарпатська область):

       

Як ви бачите на фото - результат говорить сам за себе!

Для реалізації вищевказаних проектів, ми використовували інформаційні сенсорні кіоски Платан та програмне забезпечення власної розробки.

Особливості туристичних кіосків нашої розробки:

  • Антивандальність;
  • Стійкість до перепадів температурних режимів та погодних умов;
  • Оснащені системою відеоспостереження;
  • Технічна підтримка безкоштовно.​​

А де ще встановлені вуличні кіоски нашого виробництва? Підписуйтесь в соц.мережах та будьте в курсі всіх новин компанії "Сенсорні Системи України"!