FAQ

Наші фахівці готові оперативно відповісти на Ваші питання по телефону

 (044)  360-82-78 або електронною поштою support@touch.ua.

1. Як оновити необхідні драйвери для сенсорного екрану/обладнання?

Ви можете звернутися в розділ "Драйвери", а також на сайт Виробника ELO www.elotouch.com для скачування найостанніших оновлень і версій необхідних драйверів.

 

2. Чи є драйвери під Windows 95 для сенсорних екранів?

  Ні.

3. З якими операційними системами можна використовувати сенсорні екрани?

Windows, Linux, MacOS.

4. Скільки пам'яті необхідно драйверу сенсорного екрану?

Приблизно стільки ж, скільки драйверу звичайної миші.

5. Чи можна використовувати сенсорний екран ELO і мишу одночасно?

Так, драйвер сенсорного екрану не заважає драйверу миші.

6. Як часто сенсорні монітори потребують калібрування?

Сам сенсорний екран потребує калібрування тільки один раз. Необхідність калібрування виникає при зсуві зображення монітором. Тобто все залежить від якості монітора.

7. Наскільки надійний сенсорний екран?

AccuTouch витримує більше 35 мільйонів дотиків до однієї точки, а IntelliTouch витримує більше 50 мільйонів торкань.

Пошкодити сенсорний екран досить важко, в усякому разі, з необережності це зробити не вдається. Якщо Ви припускаєте, що хтось поставить  за мету розбити екран, Ви можете скористатися вандалостійким екраном SecureTouch.

8. Чи можна встановити вандалостійкий екран SecureTouch на звичайний офісний монітор?

Технічно це завдання здійсненне. Але треба пам'ятати, що товщина вандалостійкого екрану 6 мм або 12 мм, а отже він має відповідну вагу. А так же, дана збірка без використання спеціальних корпусів і / або конструкцій швидше за все буде виглядати не естетично і не надійно.

9. Наскільки сенсорний екран чутливий до забруднення?

В розумних межах сенсорний екран до забруднення стійкий. Зрозуміло, це не означає, що бруд на ньому повиннен лежати пластами.

10. Чи реагує IntelliTouch на побутові і індустріальні перешкоди?

Частота поверхневої хвилі підібрана таким чином, що збіг частоти перешкоди і хвилі малоймовірні. Крім того, кут падіння перешкоди на екран повинен бути дуже малий, тобто джерело перешкоди повинно знаходитися на поверхні екрану.

11. Чим можна чистити сенсорні екрани?

Будь-яким склоочисником або спеціальними  серветками. Ви можете сміливо діяти згідно з інструкцією на флаконі. Неприпустимо заливання очищаючою рідиною електроніки, яка перебуває поза поверхнею сенсорного екрану. Перед початком експлуатації, після чистки необхідно домогтися повного висихання поверхні.

12. Чи можна встановити сенсорний екран ELO на Macintosh?

Так, сенсорні екрани ELO можуть бути встановлені на Macintosh. За технічною інформацією Ви можете звернутися в нашу компанію.

13. Як далеко можна розташовувати сенсорний монітор від системного блоку комп'ютера?

Відстань сенсорного обладнання від системного блоку комп'ютера обмежена довжиною інтерфейс них дротів. У базовий комплект поставки включені кабелі довжиною не більше 1,8 метрів. Кабель найбільш поширеного інтерфейсу USB 2.0 контролера сенсорного обладнання, без додаткового спеціального обладнання, не може бути більше 5 метрів. Рішення з використанням більш довгих кабелів можливо тільки під відповідальність Споживача.

14. Чи потрібно знімати "захисну плівку" з монітора?

Так. Захисна плівка потрібна тільки для безпеки транспортування моніторів. В іншому випадку, в моделях зі склом IntelliTouch, IntelliTouch Plus, Secure Touch і Optical, сенсор працювати не буде.