Антивірусний кіоск - запорука чистоти і здоров'я суспільства

Гігієна рук - одна з найстаріших областей медичних знань, мета якої - охорона здоров'я та профілактика захворювань людини. Це наука про збереження, зміцнення і підвищення здоров'я суспільства.

Основні завдання гігієни - вплив взаємодії організму людини з навколишнім середовищем, яке спрямоване на профілактику захворювань, зміцнення здоров'я, продовження життя людини.

Варто відзначити, що в лікувально-профілактичних установах варто особливу увагу приділяти гігієні рук. Адже руки медичного персоналу є одним з ключових факторів в передачі патогенних мікроорганізмів як від медичного персоналу до пацієнтів, так і від пацієнтів до медичного персоналу.

На сьогоднішній день є спосіб, як знизити поширення мікроорганізмів між пацієнтом і персоналом. Це підвищена особиста гігієна в медичних установах. І якщо персонал лікарні стежить за гігієною на вищому рівні, не можна стверджувати що пацієнти дотримуються такої ж гігієни. У більшості випадків це пов'язано з відсутністю сервісного і якісного обладнання для дезінфекції рук.

Тому пропонуємо до вашої уваги новий Антивірусний кіоск «Корона-Стоп», розроблений компанією «Сенсорні системи України» спеціально для збереження позитивної епідеміологічної ситуації в країні.

Переваги установки Антивірусного кіоску:

  • Зниження ризику захворювання на коронавірус та інші вірусні інфекції
  • Запобігання розповсюдження інфекцій
  • Виявлення осіб з підвищеною температурою
  • Профілактична допомога населенню після закінчення карантинних та обсерваційних заходів
  • Професійний санітайзер, який забезпечує економію рідини в зонах з високою прохідністю

Важливо! Вбудований в кіоск високочутливий інфрачервоний термометр допоможе виявити людей з підвищеною температурою на місці.

Як це працює? Відео.