Автоматизація кафе і ресторану - запорука успішного бізнесу

Для автоматизації кафе, барів, ресторанів і готелів Сенсорні системи України пропонують сучасне обладнання: сенсорні POS монітори, POS термінали (моноблоки).

Не секрет, що успіх таких закладів залежить від оперативності роботи, гарного сервісу, професіоналізму персоналу. Ключовою складовою є високоякісне POS обладнання. Завдяки якісному і сучасному POS обладнання підвищується статус закладу, виключаються зловживання, злодійство персоналу.

Сьогодні сучасний споживач дуже вимогливий, щоб розвивати бізнес успішно, необхідна автоматизація кафе, барів, ресторанів і готелів. Це знижує витрати і дозволяє правильно налаштувати робочий процес. Автоматизація бізнесу - це оптимальна кількість персоналу, клієнти обслуговуються в напівавтоматичному режимі швидко і оперативно.

Ключовою складовою при автоматизації ресторанів, кафе, барів є POS система. Один з найпопулярніших на ринку POS терміналів 15" моноблок 15E2  виробництва компанії Elo Touch Solutions, компанії лідера на ринку серед виробників сенсорного обладнання.

Унікальні характеристики: 2 типу сенсорного екрану (резистивний, поверхнево акустична хвиля), безрамковий дизайн, безвентиляторна система охолодження, 3 роки гарантії і низька вартість роблять даний моноблок самим «улюбленим» серед POS обладнання.

Одна з найпопулярніших комбінацій серед кафе, барів, ресторанів це сенсорний монітор і промисловий комп'ютер. Дане рішення дозволяє вибирати будь-який відповідний за вимогами монітор, який є в номенклатурі Elo Touch Solutions. Будь-які діагоналі від 7 до 70 дюймів, рамкові і безрамкові монітори, різні типи екранів (резистивний, поверхнево-акустична хвиля, проекційно-ємнісний), з функцією мультитач, квадрат (3*4, 5*4) або широкоформат (16*9, 16*10). Висока якість, сучасний дизайн і 3-х річна гарантія роблять дані монітори лідерами серед POS моніторів.

У разі, коли потрібно оптимальне рішення з усіма необхідними аксесуарами на борту (сенсорний мультитач екран, чековий принтер, сканер штрихкодів, зчитувач магнітних карт, грошовий ящик і дисплей покупця), тут поза конкуренцією нове рішення від Elo touch Solutions ELO PayPoint на базі Windows, Android і Apple iOS.

Для залучення відвідувачів ресторанів, барів, кафе пропонуємо рішення на базі інтерактивних моніторів I серії. Антивандальні планшетні комп'ютери з розміром екрану 10, 15 і 22 ". Призначені для: електронного меню, сайту візитки, реклами.

Підлогове виконання

Настільне виконання

 

- виділіть ваш ресторан з ряду інших на вулиці, в торговому центрі;

- розкажіть про ваше меню ще до приходу відвідувача в ресторан;

- розкажіть про пропозицію дня і інших акціях;

- надайте гостям всю інформацію про заклад (кухня, фото, відео).

Сенсорне обладнання Elo Touch Solutions працює з будь-яким існуючим програмним забезпеченням на ринку, що не обмежує вас у виборі.