Infobox - інформаційні бокси в Україні

Пропонуємо вам придбати і встановити Інфобокс на території вашої установи або підприємства. Дані пристрої покликані підвищити рівень обслуговування відвідувачів і клієнтів торгових, фінансових, медичних і тому подібних установ. Вони надають інформацію про компанію, її послуги або продукції в зручній формі. За рахунок цього підвищується лояльність і зацікавленість клієнтської аудиторії, поліпшується імідж бренду. Наприклад, info бокс, встановлений в магазині, дає покупцям можливість заощадити час на пошуку необхідного товару. Також дане сенсорне обладнання дозволяє підвищити ефективність роботи в таких установах, як:

- ресторани, готелі;

- державні установи, банки;

- промислові підприємства, центри зв'язку;

- транспортні пункти, розважальні центри;

- навчальні заклади.

Купити Інфобокс можна онлайн, по телефону або, відвідавши наш офіс в Києві. В асортименті компанії представлений широкий вибір інформаційних кіосків за доступними цінами. Ми підберемо для вас оптимальний варіант сенсорного обладнання, який найкращим чином підійде для вирішення поставлених перед вами завдань.

Чому варто придбати інформаційний бокс?

Купуючи у нас Інфобокс, ви отримуєте простий у використанні, надійний і функціональний апарат з встановленим програмним забезпеченням. І все це за оптимальною ціною! Ви можете завантажити в систему інформаційного боксу будь-які необхідні дані. Ось побачите, ваші потенційні і постійні клієнти будуть вдячні вам за такий прояв турботи про їх зручність і комфорт. Їм більше не потрібно буде витрачати багато часу на пошуки потрібної інформації - усі необхідні для них дані про компанію, її послуги і продукцію будуть структуровані і представлені в сенсорному кіоску. Робота з приємним і простим в управлінні інтерфейс обладнання не викличе у них труднощів.

Кожен представлений в нашому асортименті infobox - це втілення інноваційних технологій і сучасних дизайнерських рішень. Такі пристрої не тільки дозволять вам поліпшити якість обслуговування, а й вдало доповнять інтер'єр приміщення.

До переваг Інфобоксів також відносять:

незалежність від людського фактора;
можливість цілодобового використання;
швидке і просте оновлення інформації;
надійність і ергономічність;
якісне зображення;
інтуїтивно зрозуміле управління;
отримання додаткового доходу від розміщення реклами.

Компанія «Сенсорні системи України» - ваш вірний провідник в світі сенсорних технологій для бізнесу!