Інформаційний кіоск для Центру надання адмінпослуг (ЦНАП)

Останнім часом в установах, котрі спеціалізуються на наданні адміністративних послуг, все частіше можна зустріти спеціальні пристрої, котрі надають всім бажаючим інформацію і називаються інформаційними кіосками для центрів надання адміністративних послуг. Самі по собі такі пристрої не новинка, їх вже давно встановлюють в аеропортах, торгових центрах та інших громадських місцях.

Інформаційні кіоски — зручний і швидкий спосіб одержати необхідну інформацію, не звертаючись до приймальних центру. Такі пристрої зазвичай встановлюються в залах очікування чи холах установ і дозволяють в значній мірі зменшити навантаження на працівників організації.

Що ж цікавого може дізнатися відвідувач від інформаційного кіоску для центру надання адміністративних послуг? Данні пристрої пропонують для загального огляду таку довідкову інформацію: дані про населений пункт; діяльність комунальних та інших закладів, котрі займаються наданням послуг населенню; отримати контактні дані працівників влади чи навіть зв’язатися з ними; знайти і роздрукувати всі документи, необхідні для отримання тої чи іншої послуги та багато чого іншого.

Серед населення інформаційний кіоск для центру надання адміністративних послуг користується великою популярністю, адже для користування ним не потрібні ніякі додаткові вміння. Він працює по тому ж принципу, що й звичні для нас термінали для здійснення платіжних операцій. До того ж, отримати інформацію в повному обсязі клієнт може в будь-який зручний для себе час.

Будь-який кіоск для центру надання адміністративних послуг представляє з себе пристрій на базі персонального комп’ютера, котрий обладнаний сенсорним екраном і встановлений в вандалостійкому металевому корпусі. Додатково в пристрій може бути вмонтована аудіо система, термопринтер, сканер штрих кодів та ін.

Де краще придбати інформаційний кіоск для для центру надання адміністративних послуг (ЦНАП)?

Інформаційний кіоск для центру надання адміністративних послуг — зручна і проста в користуванні річ, котра здатна значно зменшити навантаження на працівників держустанови. Якщо ви вирішили йти в ногу з часом і встановити в своїй організації інформаційний кіоск для дозвільної системи, то придбати таке обладнання ви зможете у компанії Сенсорні Системи України. Ми пропонуємо широкий вибір надійних пристроїв від відомого виробника, компанії Elo TouchSystems, по найвигіднішим цінам. Купуючи інформаційні кіоски для дозвільної системи у нас, ви в комплекті отримуєте все необхідне програмне забезпечення, а також консультації наших кваліфікованих спеціалістів.