Сенсорний інформаційний бокс - правильний вибір

Багатофункціональний сенсорний бокс представляє собою автоматизований комплекс, який використовується для надання користувачам довідкової інформації. Дане обладнання виготовляють на базі комп'ютера, оснащеного сенсорним монітором. Додатково можуть встановлюватися термопринтер, модем, аудіосистема, фіскальний реєстратор. Наш асортимент включає різноманітний модельний ряд сучасного сенсорного обладнання. Інформаційні бокси представлені у нас в наступних серіях:

  • «Гравіс»;
  • «Октопус»;
  • «Корсар»;
  •  «Elo-line».

У них ідеально поєднуються широкі функціональні можливості, висока якість виконання і зручність користування. Також у нас ви можете замовити послуги індивідуальної розробки ПО. З урахуванням ваших потреб і поставлених завдань фахівці нашої компанії підберуть для вас найбільш оптимальне рішення. Ми забезпечуємо своїх клієнтів технічною підтримкою протягом всієї співпраці.

Де використовується сенсорний бокс?

Кіоски з сенсорними екранами універсальні у своїй сфері застосування. Вони дозволяють поліпшити якість обслуговування клієнтів і відвідувачів в супермаркетах, адміністративних установах, готелях, аеропортах, банках, медичних установах, ж / д вокзалах. Особливо популярний і ефективний сенсорний кіоск в нічних клубах, магазинах, барах, музеях, виставкових центрах - всюди, де мультимедійний контент необхідний в освітніх, презентаційних та розважальних цілях.

Наприклад, за допомогою інформаційних кіосків Гравіс можна використовувати навчальні програми, проводити презентації, конференції з відеоматеріалами та фотографіями, виходити в Інтернет. Таке обладнання стане відмінним помічником у сфері освіти (корпоративні тренінги, семінари, вивчення іноземних мов, шкільні уроки). Інтерактивні бокси даної серії настільки цікаві і прості у використанні, що їх використовують у багатьох навчальних закладах. Вони допомагають в ігровій формі розвинути у дітей комунікативні, інтелектуальні, творчі навички.

До можливостей сенсорних блоків також відносять:

оперативне надання рекламної та довідкової інформації;
анонси заходів: семінарів, акцій, зустрічей, конференцій;
путівник по виставці або музею і т.д.
Дані пристрої є відмінним рішенням для тих, хто бажає підвищити ефективність свого бізнесу і покращити імідж компанії. Обладнавши своє підприємство або організацію сенсорними блоками, ви перейдете на якісно новий, сучасний рівень взаємодії з цільовою аудиторією. Щоб придбати інформаційні кіоски, звертайтеся до нас за вказаними контактами. Ми завжди готові відповісти на всі Ваші запитання і допомогти з вибором відповідного пристрою.