Державні установи

Сенсорні кіоски для державних установ - це програмно-апаратний комплекс власної розробки компанії «Сенсорні системи України», який складається з програмного забезпечення InfoTouch та сенсорного інформаційного кіоску різних модифікацій.

Місця установок і сфера використання комплексу

Сенсорні термінали для державних установ необхідні як інформаційні помічники, а найчастіше, як основні інтерактивні консультанти в державних закладах для надання інфопослуг і обслуговування громадян без участі персоналу. Одна з особливостей комплексу - цілодобова робота. А це означає, що сенсорний кіоск працює в режимі 24/7 без участі співробітників, забезпечуючи надання як основних, так і додаткових послуг населенню.

Сенсорні кіоски для державних установ: користь

Для підвищення соціальних стандартів, поліпшення рівня надання послуг та якості життя населення, ми розробили комплекси сенсорних інформаційних кіосків для різних сфер застосування, серед яких безумовно є термінали і готові інтерактивні комплекси для надання адміністративних послуг.

Сенсорні кіоски для державних установ - це єдина довідково-інтерактивна система державної установи в зручному електронному форматі. Створено для ефективної взаємодії Вашої установи та громадян України. Багато жителів областей і регіонів вже оцінили користь впровадження сенсорних технологій в державні організації.