Заклади освіти

Сенсорні кіоски для освітніх закладів - це програмно-апаратний комплекс власної розробки компанії «Сенсорні системи України», який складається з програмного забезпечення TouchInform і сенсорного інформаційного кіоску різних модифікацій.

Місця установок та сфера використання комплексу

Сенсорні термінали для освітніх закладів необхідні в якості інформаційних помічників, а найчастіше, як основні інтерактивні консультанти в освітніх організаціях для надання інфоуслуг і обслуговування студентів/школярів/дошкільнят без участі викладача. Одна з особливостей комплексу - цілодобова робота. А це означає, що сенсорний кіоск працює в режимі 24/7 без участі вчителя, забезпечуючи надання як основних, так і додаткових послуг учням.

Інтерактивний комплекс для освітніх установ

Сучасна інтерактивна система-довідник, що допоможе освітнім установам стати на ланку вище до сучасної роботі і підвищити престиж садка, школи, ліцею, гімназії, вузу, центру додаткової освіти. Це система з широкими функціональними можливостями, яка донесе максимум необхідної інформації до дітей та дорослих, без залучення вчителя і постійних фінансових вкладень.

За допомогою сенсорних кіосків для освітніх установ діти та дорослі отримають повну інформацію про експонати шкільного музею, навчальні заклади, ліцеї у зручній яскравій пошуковій системі, з фотомареріаламі, експозиціями, відеороликами, демонстраціями презентацій.