Медицина

Сенсорні термінали для лікарень, полікнік та аптек - це програмно-апаратні комплекси власної розробки компанії «Сенсорні системи України», які складаються з програмного забезпечення InfoTouch і сенсорних медичних інформаційних кіосків різних модифікацій.

Місця установок та сфера використання комплексів

Сенсорні термінали для медичних установ необхідні як інформаційні помічники, а найчастіше, як основні інтерактивні консультанти в державних медичних учрежедніях або комерційної мединських організаціях для надання інфоуслуг та обслуговування громадян без участі медперсоналу. Одна з особливостей комплексу - цілодобова робота. А це означає, що сенсорні інформаційні кіоски для лікарень, поліклінік та аптек працюють в режимі 24/7 без участі співробітників, забезпечуючи надання як основних, так і додаткових послуг пацієнтам/населенню.

Комплекс Медичний термінал користь

Базова інформація, години прийому, графік роботи лікарських кабінетів та інші поточні відомості в сучасному сенсорному форматі та вбудованою системою пошуку, каталог медичних препаратів, інформація про медикаменти зі зручною пошуковою системою.

Сенсорні кіоски для медицини надають пацієнтові/громадянину зручну та ефективну інформаційну допомогу, пропонуючи отримати необхідну інформацію у вільному режимі в той час, як медичний персонал може бути зайнятий іншими важливими справами. Тобто, за допомогою комплексу пацієнти можуть швидше взаємодіяти з медичними закладами, не витрачаючи свій час та час персоналу на довгі черги під кабінетом і питання.