Готове рішення «InfoTouch: Інтерактивна бібліотека»

Зараз існує величезна кількість інформаційних і технічних засобів, які дозволяють відвідувачам в цікавому і сучасному форматі ознайомитись з інформацією про бібілотеку, фондовими надбаннями та багато інших корисних функцій, так як це дійсно простий і доступний спосіб отримання інформації без сторонньої допомоги. Інформаційні сенсорні комплекси стають все більш популярними в наш час. І ось чому:

  • У термінал можна включити різноманітну інформацію: тексти анотацій до книг, фото обкладинок і розворотів, каталог фонду, відомості про кількість примірників і їх наявність, план бібліотеки, графік роботи та інше.
  • Крім того, сенсорний кіоск дає можливість залишити відгук про роботу бібліотеки і її співробітників.
  • Кількість інформації, яку можна включити в інформаційний термінал, зробить його повноцінним бібліотечним консультантом, що в значній мірі спростить отримання інформації читачами.

Інформаційні кіоски за бажанням можуть бути різного типу, діагоналі та пофарбовані в колірну гаму, яка відповідає стилістиці бібліотеки, також можливо нанести брендування (логотип) на корпус кіоску.

Інформаційний термінал представляє собою акуратну підлогову, настінну або ж настільну конструкцію корпусу з сенсорним монітором з високою чутливістю дотику і з вбудованим комп'ютером, куди безпосередньо встановлюється програмне забезпечення з індивідуальною розробкою контенту. Безпека пристрою забезпечується антивандальним сталевим корпусом та захисним броньованим склом.

Індивідуальна розробка контенту реалізовується індивідуально для кожного клієнта. Інтерфейс простий та зрозумілий у використанні та адмініструванні, тому різні категорії відвідувачів зможуть з легкістю опанувати його. Функціоналність програмного забезпечення не вимагає від представників замовника спеціальних навичок програмування. А отже, вони можуть самостійно наповнювати та змінювати його  інформаційну базу: розділи, тексти, картинки, відео та звукові файли.

До Вашої уваги декілька прикладів розробленого контенту в бібліотеках:

Також нещодавно, функціонал можливостей нашого програмного забезпечення поповнився наступними цікавими новинками, такими як:

  1. Розділ - вікторини, тести та опитування. Дозволяє в цікавому, та що важливо інтерактивному форматі, тематично за власним алгоритмом привернути увагу відвідувачів пройти коротеньку вікторину на знання творів визначних письменників наприклад та заохотити символічним подарунком або ж просто гарним настроєм.
  2. Розділ – квести. Дозволяє відвідувачу обрати на екрані кіоску варіант квесту та спробувати пройти його завдання локаціями бібліотеки. Зібрані у процесі проходження квесту коди потрібно ввести у відповідному порядку після завершення на кіоску та отримати гарний настрій щонайменше.

Якщо у Вас є ідеї як створити саме свою інтерактивну бібліотеку – звертайтеся, залюбки реалізуємо та втілимо в життя!


Впровадження в бібліотеках:

«Бібліотека-філія №2 для дітей м. Луцьк» - Зображення 1, Зображення 2.

«Бібліотека-філія №6 для дорослих м. Луцьк» - Зображення 1Зображення 2Зображення 3.

«Бібліотека-філія №10 для дорослих м. Луцьк» - Зображення 1Зображення 2Зображення 3.

«Центральна бібліотека для дітей м. Луцьк» - Зображення 1Зображення 2Зображення 3Зображення 4Зображення 5Зображення 6.

Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А. Тімірязєва - Зображення 1Зображення 2.

Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека - Зображення 1Зображення 2Зображення 3Зображення 4Зображення 5Зображення 6.

Центральна бібліотека ім. І.С. Тургенєва ЦБС Слобідського району м. Харкова - Зображення 1Зображення 2Зображення 3Зображення 4Зображення 5,

Зображення 6Зображення 7Зображення 8Зображення 9Зображення 10Зображення 11.

Центральна бібліотека ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва - Зображення 1Зображення 2Зображення 3Зображення 4Зображення 5,

Зображення 6Зображення 7Зображення 8.