Готове рішення «InfoTouch: Інтерактивна бібліотека»
Зараз існує величезна кількість інформаційних і технічних засобів, які дозволяють відвідувачам в цікавому і сучасному форматі ознайомитись з інформацією про бібілотеку, фондовими надбаннями та багато інших корисних функцій, так як це дійсно простий і доступний спосіб отримання інформації без сторонньої допомоги. Інформаційні сенсорні комплекси стають все більш популярними в наш час. І ось чому:
- У термінал можна включити різноманітну інформацію: тексти анотацій до книг, фото обкладинок і розворотів, каталог фонду, відомості про кількість примірників і їх наявність, план бібліотеки, графік роботи та інше.
- Крім того, сенсорний кіоск дає можливість залишити відгук про роботу бібліотеки і її співробітників.
- Кількість інформації, яку можна включити в інформаційний термінал, зробить його повноцінним бібліотечним консультантом, що в значній мірі спростить отримання інформації читачами.
Інформаційні кіоски за бажанням можуть бути різного типу, діагоналі та пофарбовані в колірну гаму, яка відповідає стилістиці бібліотеки, також можливо нанести брендування (логотип) на корпус кіоску.
Інформаційний термінал представляє собою акуратну підлогову, настінну або ж настільну конструкцію корпусу з сенсорним монітором з високою чутливістю дотику і з вбудованим комп'ютером, куди безпосередньо встановлюється програмне забезпечення з індивідуальною розробкою контенту. Безпека пристрою забезпечується антивандальним сталевим корпусом та захисним броньованим склом.
Індивідуальна розробка контенту реалізовується індивідуально для кожного клієнта. Інтерфейс простий та зрозумілий у використанні та адмініструванні, тому різні категорії відвідувачів зможуть з легкістю опанувати його. Функціоналність програмного забезпечення не вимагає від представників замовника спеціальних навичок програмування. А отже, вони можуть самостійно наповнювати та змінювати його інформаційну базу: розділи, тексти, картинки, відео та звукові файли.
До Вашої уваги декілька прикладів розробленого контенту в бібліотеках:
Також нещодавно, функціонал можливостей нашого програмного забезпечення поповнився наступними цікавими новинками, такими як:
- Розділ - вікторини, тести та опитування. Дозволяє в цікавому, та що важливо інтерактивному форматі, тематично за власним алгоритмом привернути увагу відвідувачів пройти коротеньку вікторину на знання творів визначних письменників наприклад та заохотити символічним подарунком або ж просто гарним настроєм.
- Розділ – квести. Дозволяє відвідувачу обрати на екрані кіоску варіант квесту та спробувати пройти його завдання локаціями бібліотеки. Зібрані у процесі проходження квесту коди потрібно ввести у відповідному порядку після завершення на кіоску та отримати гарний настрій щонайменше.
Якщо у Вас є ідеї як створити саме свою інтерактивну бібліотеку – звертайтеся, залюбки реалізуємо та втілимо в життя!
Впровадження в бібліотеках:
«Бібліотека-філія №2 для дітей м. Луцьк» - Зображення 1, Зображення 2.
«Бібліотека-філія №6 для дорослих м. Луцьк» - Зображення 1, Зображення 2, Зображення 3.
«Бібліотека-філія №10 для дорослих м. Луцьк» - Зображення 1, Зображення 2, Зображення 3.
«Центральна бібліотека для дітей м. Луцьк» - Зображення 1, Зображення 2, Зображення 3, Зображення 4, Зображення 5, Зображення 6.
Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А. Тімірязєва - Зображення 1, Зображення 2.
Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека - Зображення 1, Зображення 2, Зображення 3, Зображення 4, Зображення 5, Зображення 6.
Центральна бібліотека ім. І.С. Тургенєва ЦБС Слобідського району м. Харкова - Зображення 1, Зображення 2, Зображення 3, Зображення 4, Зображення 5,
Зображення 6, Зображення 7, Зображення 8, Зображення 9, Зображення 10, Зображення 11.
Центральна бібліотека ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва - Зображення 1, Зображення 2, Зображення 3, Зображення 4, Зображення 5,