Антивірусний кіоск в Академії патрульної поліції

Академія патрульної поліції — це Державна установа Національної поліції України, що забезпечує первинну професійну підготовку поліцейських, яких вперше прийнято на службу до поліції, підвищення кваліфікації, а також окремі форми службової підготовки патрульних поліцейських.

Про проект

В умовах пандемії Академія патрульної поліції запроваджує ефективні методи боротьби з розповсюдженням захворюваності: температурний скринінг, використання масок та антисептиків, суворе дотримання дистанції та оперативне виявлення захворюваності серед працівників та слухачів.

Зокрема, нове оснащення встановлено на контрольно-пропускному пункті. Це дозволяє відвідувачам та працівникам убезпечитись від зайвих контактів та чітко дотримуватись усіх санітарних вимог завдяки безконтактній термометрії та безконтактній обробці антисептиком.

Обладнання і його перевага

Розумний Антивірусний кіоск «КОРОНА-СТОП» дуже простий в експлуатації і не вимагає постійного обслуговування. Розпилення антисептика відбувається автоматично, досить піднести руки і затримати на 2 секунди. А в цей час потужна форсунка створює спрямовану аерозольну хмару рідкого розчину, щільно покриваючи руки.

Розпилення відбувається без дотиків до апарату, що забезпечує гарантовану чистоту без шкідливих бактерій і інфекцій.

А вбудований в корпус кіоску високочутливий інфрачервоний термометр допоможе виявити людей з підвищеною температурою на місці.

Переваги Антивірусного кіоску

  • Зниження ризику захворювання на коронавірус та інші вірусні інфекції;
  • Запобігання розповсюдженню інфекцій;
  • Виявлення осіб з підвищеною температурою;
  • Профілактична допомога населенню після закінчення карантинних і обсервацій заходів;
  • Професійний санітайзер, який забезпечує економію рідини в зонах з високою прохідністю.

Купуйте обладнання для дезінфекції рук у надійних постачальників, перевірте сертифікати на кіоск, ознайомтеся з комплектацією і протестуйте особисто роботу дезінфектора і датчика для вимірювання температури.