Антивірусний кіоск в Одеському художньому училищі ім. Грекова

Одеське художнє училище ім. М. Б. Грекова засновано 30 травня 1865 року. Навчальний заклад готує молодших спеціалістів зі спеціальності «образотворче мистецтво».

Сьогодні художнє училище забезпечує якісну подачу матеріалу по 4 спеціалізаціям: живопис, скульптура, художнє оформлення, художнє декорування.

Про проект

В період спалаху коронавірусної інфекції керівництво навчального закладу прийшло до висновку, що потрібно вживати заходів по боротьбі з епідемією і захисту своїх студентів і викладачів.

Найсучаснішим і ефективним засобом забезпечення гігієни рук в громадських місцях стали сенсорні Антивірусні кіоски для безконтактної дезінфекції рук. Вони всього за 2-3 секунди розпилюють антисептичний розчин по всій поверхні долонь. Це означає, що учні училища та викладачі можуть без довгого очікування продезінфікувати свої руки і бути впевненими в їх чистоті.

Такі Розумні Антивірусні кіоски для профілактики і захисту від вірусних захворювань пропонує компанія «Сенсорні системи України», яка є провідною в сфері виробництва автоматизованих систем самообслуговування, покликаних до підвищення ефективності бізнес-процесів і спрощення життя за рахунок технологічного прогресу.

Обладнання і його перевага

Розумний Антивірусний кіоск «КОРОНА-СТОП» дуже простий в експлуатації і не вимагає постійного обслуговування. Розпилення антисептика відбувається автоматично, досить піднести руки і затримати на 2 секунди. А в цей час потужна форсунка створює спрямовану аерозольну хмару рідкого розчину, щільно покриваючи руки.

Розпилення відбувається без дотиків до апарату, що забезпечує гарантовану чистоту без шкідливих бактерій і інфекцій.

А вбудований в корпус кіоску високочутливий інфрачервоний термометр допоможе виявити людей з підвищеною температурою на місці.

Переваги Антивірусного кіоску

  • Зниження ризику захворювання на коронавірус та інші вірусні інфекції;
  • Запобігання розповсюдженню інфекцій;
  • Виявлення осіб з підвищеною температурою;
  • Профілактична допомога населенню після закінчення карантинних і обсервацій заходів;
  • Професійний санітайзер, який забезпечує економію рідини в зонах з високою прохідністю.

Купуйте обладнання для дезінфекції рук у надійних постачальників, перевірте сертифікати на кіоск, ознайомтеся з комплектацією і протестуйте особисто роботу дезінфектора і датчика для вимірювання температури.