Антивірусний кіоск в університеті «КРОК»

Вищий навчальний заклад «Університет економіки і права «КРОК» є одним з перших приватних університетів України (заснований в 1992 році) і має вищий IV рівень акредитації.

Сьогодні Університет є частиною великої освітньої корпорації, де забезпечується якісна робота з надання освітніх послуг і розвитку студентів як професіоналів в обраних галузях і як цікавих особистостей.

Про проект

Спалах коронавірусної інфекції став надзвичайною ситуацією для всього світу, що змушує розробляти і реалізовувати заходи щодо боротьби з епідемією.

Освітні установи схильні до підвищеного ризику масових захворювань через велике скупчення студентів, їх близького спілкування між собою. Протягом дня учні користуються і доторкаються до величезного числа предметів: столів, стільців, дверних ручок, перил, ручок, зошитів, телефонів і навушників. Всі вони покриті численними вірусами і мікробами - щоб заразитися, досить доторкнутися до обличчя брудними руками.

Скоротити масові спалахи захворювань можливо тільки при ретельному дотриманні заходів профілактичного захисту, в першу чергу, гігієни рук. Їх виконання дозволить звести до мінімуму ризик заражень педагогів, персоналу та учнів.

Обладнання і його перевага

Розумний Антивірусний кіоск «КОРОНА-СТОП» дуже простий в експлуатації і не вимагає постійного обслуговування. Розпилення антисептика відбувається автоматично, досить піднести руки і затримати на 2 секунди. А в цей час потужна форсунка створює спрямовану аерозольну хмару рідкого розчину, щільно покриваючи руки.

Розпилення відбувається без дотиків до апарату, що забезпечує гарантовану чистоту без шкідливих бактерій і інфекцій.

А вбудований в корпус кіоску високочутливий інфрачервоний термометр допоможе виявити людей з підвищеною температурою на місці.

Переваги Антивірусного кіоску

  • Зниження ризику захворювання на коронавірус і інші вірусні інфекції;
  • Запобігання розповсюдженню інфекцій;
  • Виявлення осіб з підвищеною температурою;
  • Профілактична допомога населенню після закінчення карантинних і обсервацій заходів;
  • Професійний санітайзер, який забезпечує економію рідини в зонах з високою прохідністю.