Безбар'єрний простір для людей з порушенням слуху та зору

З метою реалізації Національної стратегії зі створення безбар'єрного простору для людей з порушенням слуху все більше країн застосовують нові цифрові технології. Нашій країні   нажаль також потрібна допомога в цьому питанні, адже близько двох мільйонів чоловік в Україні мають порушення слуху.

Так більшість країн Європи вже протягом декількох десятиліть впроваджують у себе доступне середовище. Країни ЄС ратифікували Конвенцію ООН про права інвалідів та послідовно втілюють її принципи в життя.

В першу чергу це право реалізується завдяки встановленню спеціалізованого обладнання в громадських місцях - «Індукційної системи». За допомогою даних систем людині з вадами слуху потрібен тільки слуховий апарат з активованою телефонною котушкою, щоб впевнено чути в умовах підвищеного шуму. Таку функцію мають майже всі сучасні слухові апарати.

Як це працює?

Індукційна система може встановлюватися індивідуально і працювати з вашим обладнанням, а може поставлятися в комплекті з нашими Інформаційними кіосками або Електронною чергою.

У такому випадку, крім системи для людей з вадами слуху, ви отримаєте повністю укомплектоване обладнання, яке адаптоване для зручного користування людьми на візках. Також комплектується слуховою петлею яка працює в Т-режимі для людей з вадами слуху. Для людей з вадами зору та інших представників маломобільних груп населення – доступна така функція як: електронна лупа, зміна кольорової гами екрану, а також шрифт Брайля.

Чому саме ми?

Компанія «Сенсорні системи України» успішно працює на ринку України і за його межами більше 11 років. Ми реалізували більше 30 подібних проектів для ЦНАПів, адміністрацій, МВС, ДСНС, Національної поліції та медичних установ.