The Burger: інтерактивні технології Elo Touch

 


Про клієнта

The Burger - заснований в 2012 році в місті Київ. На сьогоднішній день це доставка з одними з кращих бургерів в Україні.

Про проект

The Burger постійно працює над підвищенням якості обслуговування on-line і off-line клієнтів. Впроваджуючи сучасні технології в закладах, The Burger демонструють не тільки відмінну якість кухні та регулярно оновлюють асортимент меню, а й дбають про обслуговування своїх гостей особливим підходом. Приклад тому - систематичне використання сенсорного обладнання на касах та в закладах. Тільки протягом 2016-2017 року компанія впровадила багато інсталяцій POS систем, що дозволило прискорити обслуговування відвідувачів без шкоди якості.

ЗАВДАННЯ ПРОЕКТУ

Прискорити процес обслуговування клієнта при збереженні якості обслуговування, без залучення додаткового обслуговуючого персоналу. При цьому забезпечити швидкість і якість обслуговування в години пік.

ОБЛАДНАННЯ

Моноблоки ESY 15E2 з резистивним екраном від Elo Touch. Elo Touch має величезний досвід впровадження подібного обладнання: більше 20 мільйонів пристроїв виробництва Elo працюють в 80 країнах світу.


 

Які функції виконує Моноблок? Повна автоматизація обслуговування. Устаткування розміщено на касі, де оператор приймає і/або обробляє замовлення гостя. За допомогою сенсорного екрану касир швидко приймає замовлення, обробляє його та відправляє рахунок на оплату. Сенсорний екран моноблока дозволяє дуже швидко вносити необхідну інформацію, що підвищує швидкість обслуговування клієнтів і їх лояльність.

РЕЗУЛЬТАТИ ТА ВІДГУКИ

А це доводить, що впроваджувати сучасні інтерактивні технології - це ефективне вкладення, при якому результат довго чекати не доведеться. Клієнти отримують швидке обслуговування, а паралельно і масу задоволення від інтерактивної взаємодії з брендом. Автоматизація бізнесу дозволяє якісно та максимально швидко обслужити гостя, оцінити весь асортимент в яскравій подачі за мінімальну кількість часу, при цьому позбавити заклад від помилки в роботі персоналу.

Виникли ідеї після вивчення досвіду The Burger? Звертайтеся! Поділитися своїми ідеями в найкоротший термін допоможе кнопка "замовте дзвінок"! Скористайтеся нею, і ми передзвонимо Вам за 34 секунди