Екрани ThruTouch у терминалах ПриватБанку

ПриватБанк є лідером банківського ринку країни.

Сенсорні екрани ThruTouch виробника Elo Touch Solutions знайшли застосування  у вуличних терміналах ПриватБанку.

Сенсорний екран ThruTouch створений на основі проекційно-ємнісний технології. Основна особливість і відмінність даної технології в тому, що екран чутливий до дотику навіть через захисне скло товщиною до 18 мм.

На сьогоднішній день екран з технологією ThruTouch є унікальним і єдиним сенсорним екраном, призначеним для використання у вуличних терміналах або інформаційних кіосках.

«Ми йдемо у напрямку активного розвитку зовнішніх терміналів самообслуговування. Вони є альтернативою кас, і допоможуть нашим клієнтам отримувати банківські послуги, не відвідуючи відділення банку, - відзначає Микола Скопюк, керівник напрямку Розвиток і контроль банкоматної та термінальної мережі Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку. - Безпека вуличних терміналів забезпечуватися так само, як і у банкоматів - встановлюються камери відеоспостереження ».

«Це дуже зручна послуга, - ділиться враженнями мешканка Олена Якимчук. - Особливо зручно молодим матерям. Тепер не потрібно думати як зайти в відділення з немовлям у колясці. І людям з обмеженими фізичними можливостями не потрібно просити допомоги у вирішенні банківських питань, можна все зробити самостійно ».

Сьогодні в терміналах ПриватБанку доступні найпопулярніші банківські послуги - поповнення рахунку мобільних телефонів і платіжної карти, депозитного вкладу та погашення кредиту, оплата комунальних послуг та рахунків за Інтернет, телефон, телебачення, сплата штрафів ДАІ, відправлення та отримання грошових переказів, покупка валюти. Також через них можна купити квитки на поїзд, автобус, футбольний матч і скористатися іншими корисними сервісами.