Електронна черга в Київському міському онкологічному центрі

Київський міський онкологічний диспансер (КМОД) був створений відповідно до наказу Київського міського відділу охорони здоров'я з метою поліпшення онкологічної допомоги населенню Києва. В даний час, в Київському міському клінічному онкологічному центрі функціонує поліклініка на 350 відвідувань в день і стаціонар на 600 ліжок (160 з них це ліжка денних стаціонарів).

В онкоцентрі працює більше 1500 співробітників з них 6 заслужених лікарів України, які щорічно проводять понад 850 000 лабораторних досліджень, більше 70 000 досліджень у відділі променевої діагностики, з них понад 8000 досліджень з використанням відкритих джерел випромінювання.

Про проект

Для поліпшення якості і швидкості обслуговування відвідувачів центру керівництвом було прийнято рішення по установці системи управління електронною чергою з реєстраційним терміналом «Корсар 22М ZB».

Тепер для отримання консультації пацієнт реєструється в терміналі електронної черги і очікує виклику на інформаційному табло.

Дане нововведення дозволяє зняти напругу з пацієнтів і медичного персоналу онкологічного диспансеру.

Чим корисна система електронної черги

Для відвідувачів:

Дозволяє отримати інформацію про необхідні послуги, вивести на друк талончик, який вказує час виклику по електронній черзі, здійснити запис на прийом, а також оцінити якість роботи персоналу.

Для персоналу:

Дозволяє отримати чітку картину розподілу потоку клієнтів і розробити грамотний графік роботи, виключивши стресові навантаження на співробітників.

Для керівництва:

Дозволяє стежити за навантаженням організації в режимі реального часу, приймати управлінські рішення на підставі системи моніторингу та статистики.