Електронне меню в cafe Barbera

 


Нещодавно ми виконали цікавий проект - електронне меню для cafe Barbera. Основною метою звернення до нашої компанії було - замінити паперове меню на інтерактивне. Оптимізувати роботу співробітників, організувати робочий процес так, щоб в години напливу відвідувачів жоден клієнт не залишився без уваги. Але без постійних фінансових витрат на залучення додаткової кількості обслуговуючого персоналу. Замінити звичайне обслуговування на сучасне яскраве інтерактивне обладнання, перетворивши перегортання меню в сучасний перегляд всього асортименту закладу.

Керівник прийняв рішення відійти від звичних рекламних демонстрацій і роздачі паперового меню клієнтам, змінити поліграфію на сучасний гаджет: інтерактивне меню - це кращий хід на користь залучення уваги відвідувачів і економія коштів компанії. А ще це доказ сучасності та преміальності cafe Barbera.

ОБЛАДНАННЯ

Меню реалізовано на 19,5 дюймовому сенсорному моніторі ET2200L від Elo Touch Solutions. Elo Touch Solutions - є провідним постачальником, спеціалізованих на розвиток бізнесу, сенсорних пристроїв і технології в світі. Досвід Elo Touch підкріплений 20 мільйонами установок по всьому світу і довірою з боку користувачів. Крім того, Elo Touch надає 3 роки гарантії на пристрої, які забезпечують 50 000 годин безперервної роботи, що дуже необхідно закладу з великим напливом гостей.

РЕЗУЛЬТАТИ І ВІДГУКИ

  • Установка інтерактивного меню дозволяє оптимізувати роботу співробітників в години пікового навантаження, тепер немає необхідності виділяти додаткові кошти для залучення обслуговуючого персоналу.
  • Заощадити кошти на поліграфію (керівництво cafe Barbera без додаткових фінансових витрат на друк, буде міняти позиції в меню і їх вартість). Інтерактивне меню привертає увагу клієнтів, підкреслюючи сучасний імідж закладу.
  • Гості отримують приємну атмосферу під час обслуговування, із задоволенням звертають увагу на супутні товари, при цьому підвищуючи середній чек покупки. Тепер клієнт може не тільки насолодитися смачним оригінальним десертом та випити ідеальний мокачіно, а й запам'ятати сучасне обслуговування, повернувшись в cafe Barbera з друзями.