Інформаційні кіоски для ДПС в Черкаській області

Головне управління ДПС у Черкаській області є територіальним органом Державної податкової служби України, яке підпорядковується ДПС і є контролюючим органом доходів і зборів.

Про проект

Головне управління ДПС в Черкаській області придбали і встановили 3 сенсорних кіоски Корсар 22 на програмному забезпеченні ТачІнформ з індивідуальною розробкою контенту.

Сенсорні кіоски встановлені в різних територіальних центрах ДПС для надання повної інформації відвідувачам центру. За рахунок установки інформаційних кіосків відвідувачі ДПС можуть без черг отримати доступ до таких сервісів:

 • Робота ЦОП
 • Адміністративні послуги
 • ДПС інформує (актуальні питання)
 • Електронні сервіси, електронний підпис
 • Подання звітності, питання декларування
 • Оперативна інформація, оголошення
 • Корисні посилання 

Обладнання

Для виконання проекту, ми використовували інтерактивний кіоск Корсар 22 нашого виробництва. Сенсорний кіоск чудово працює при максимальних навантаженнях протягом дня, без затримок і гальмування робочого процесу, а використання сенсорного екрану Elo Touch забезпечує точну і миттєву відповідь на дотик до екрану. І в дуеті з металевим корпусом - це надійність і роки відданої роботи.

Які можливості можна реалізувати за рахунок інтерактивного кіоску:

 1. Додайте повну інформацію про державну установу та її послуги - графік роботи фахівців, зміни в роботі установи, нові правила надання послуг і т.д.
 2. Створіть бібліотеки регламентуючих документів і законів - надайте можливість їх друку або відправки по електронній пошті прямо з інформаційного кіоску.
 3. Публікуйте новини та оголошення, інформуйте про форс-мажорні ситуації та інші події.
 4. Створіть фотогалерею, викладіть відеоальбом або слайд-шоу. Здійсніть будь-яку Вашу задумку в реальність!

Інформаційні кіоски для державних установ. Відео