Інформаційні термінали для людей з обмеженими можливостями

Згідно розпорядженню Кабінету Міністрів України від 04 серпня 2021р. №883-р «Про затвердження плану заходів на 2021 і 2022 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року», кожен житель села або міста має право на сучасне обслуговування, доступне і якісне надання адміністративних та соціальних послуг.

Саме тому органи місцевого самоврядування повинні обладнати свої центри всім необхідним, а саме: забезпечити можливість на реалізацію права на звернення та отримання послуг особам з порушеннями слуху, зору та людям на візках.

Компанія «Сенсорні системи України» пропонує Готове рішення «Інформаційні термінали» для людей з обмеженими можливостями.  

Наше обладнання конструктивно адаптоване для зручного користування людьми на візках. Також комплектується слуховою петлею яка працює в Т-режимі для людей з вадами слуху. Для людей з вадами зору  та інших представників маломобільних груп населення – доступна така функція як: електронна лупа, зміна кольорової гами екрану, а також шрифт Брайля.

Чому саме ми?

«Сенсорні системи України» більше 10 років на ринку цифрового управління, та є провідною в сфері виробництва автоматизованих систем, покликаних до створення безбар'єрного середовища для людей з інвалідністю за рахунок технологічного прогресу.

Ми реалізували більше 30 подібних проектів для ЦНАПів, адміністрацій, МВС, ДСНС та Національної поліції.

Зробіть правильний вибір і ви!