Інформаційні термінали в Головному управлінні Національної Поліції

Інформуємо про впровадження соціально важливого проекту в Головному управлінні  Національної Поліції (ГУНП) в Харківській області.

У відремонтованому приміщенні встановили 2 інформаційних сенсорних термінала типу «Гравіс» 43 дюйма, з індивідуально розробленим контентом на базі програмного забезпечення «ТачІнформ». Головні цілі проекту були:

  • Відкритість та прозорість діяльності управління поліції;
  • Інформування громадськості в зручному сучасному форматі про свою діяльність у сфері охорони та захисту прав і свобод людини, протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку;
  • Економія часових та матеріальних ресурсів;
  • Підвищення якості надання необхідних послуг для громадян;
  • Створення єдиного "пункту контакту" громадян з державними структурами;
  • Підвищення рівня демократизації суспільства.

Структура та інформаційне наповнення терміналів ще планується доповнюватись корисними матеріалами, але вже в існуючому функціоналі передбачені такі важливі розділи як: «Повідомити про корупцію» або «Подати звернення» прямо з інтерактивного монітору, дізнатись про графік прийому громадян та переглянути останні новини.

Також реалізована можливість вибору кольору зображення для людей з труднощами кольоророзрізнення та режим електронної лупи для збільшення зображення на екрані монітора до 30 разів.

Сподіваємось, що встановлені термінали принесуть користь громадянам та будуть не єдиними у місті та області.