Інформаційний центр у міжнародному аеропорті Херсон

   Впродовж двох місяців, Департамент туризму та курортів Херсонської ОДА, спільно із Сенсорними Системами України розробляли проект туристично-інформаційного центру для міжнародного аеропорту «Херсон». Остаточна реалізація відбулась у вересні 2019 року і в даному матеріалі ми детально зупинимось на особливостях обладнання та його функціоналі.

   Враховуючи, що даний інформаційний центр розміщено в міжнародному аеропорту, звичайно весь функціонал реалізовано на двох мовах: українській та англійській. А зупиняючись на інформації, наявній у головному меню, останнє формувалось згідно із вимогами Управління туризму та курортів Херсонської ОДА та містить:
- інтерактивну карту міста із нанесеними на неї архітектурними пам’ятками та визначними місцями;
- інформацію про історичні пам’ятки та туристичні маршрути;
- корисну для мандрівника інформацію про готелі та ресторани;
- історичну довідку про Херсонщину.

   Зупиняючись на технічних особливостях даного інформаційного центру, треба зазначити, що в основу, було взято базову модель кіоска Платан 42М, але у зв’язку із додатковими вимогами замовника, стандартний 42 дюймовий дисплей, було замінено на більший, розміром 55 дюймів.
   Головне меню інформаційного центру, було розроблене на основі власного програмного забезпечення TouchInform, гнучкість якого дозволяє реалізувати будь-які побажання замовника.
   Продовжуючи політику популярізації Херсону, як туристичного міста, покращення умов перебування гостей міста та їх всебічного інформування про цікаві атракції та визначні місця, Департамент туризму та курортів Херсонської ОДА також планує встановити аналогічне рішення на херсонському залізничному вокзалі.