Інформаційний кіоск для Центру первинної медико-санітарної допомоги

Департаменти охорони здоров'я все більше впроваджують в лікувальні установи інформаційні технології - це електронна реєстратура та електронна довідкова служба. В першу чергу це реалізується за рахунок установки інформаційних кіосків із спеціалізованим програмним забезпеченням.

Так і комунальне некомерційне підприємство Маріупольської міської ради «Центр первинної медико-санітарної допомоги №5 м.Маріуполя» взялися за оновлення морально застарілих інформаційних стендів.

Установка сенсорного інформаційного кіоску «Корсар», розробленого компанією «Сенсорні системи України», - це вихід лікарень на новий рівень обслуговування пацієнтів і важливий етап у модернізації структур охорони здоров'я. Як правило, після установки терміналів в лікарні значно знижується довжина черг, а рівень задоволеності пацієнтів зростає.

Інфокіоск відмінно поєднують в собі як довідкову службу, так і електронну реєстратуру. Відвідувачі оперативно і в зручному форматі можуть отримати актуальну інформацію про медичний заклад, години прийому лікарів і записатися онлайн на прийом.

Інформаційний кіоск «Корсар» являє собою обережну підлогову конструкцію з сенсорним монітором і з вбудованим комп'ютером, куди безпосередньо встановлюється спеціалізоване програмне забезпечення «TouchInform», створене розробниками компанії «Сенсорні системи України» спеціально для інформаційних кіосків.

            

Плюси кіоску:

  • Можливість додавання і зміна додаткової інформації онлайн.
  • Можливість створення єдиної довідково-інформаційної системи для всіх установ.
  • Зниження навантаження на реєстратуру.
  • Прискорення режиму роботи і підвищення ефективності.
  • Позбавлення черг.
  • Зручна організація роботи з пацієнтами лікарні.
  • Використання інформаційних кіосків підвищить статус і престижність.

Також варто відзначити, що установка сенсорного інформаційного кіоску в медичному закладі дозволяє показати відкритість і пацієнт-орієнтований підхід в моделі надання медичної допомоги.