Інформаційний кіоск і столик для дітей в Хмельніцькенергозбут

Хмельніцькенергозбут - це постачальник електроенергії, метою якого є надійне постачання електричної енергії споживачам Хмельницької області.

За оцінкою експертів, ТОВ «Хмельніцькенергозбут» займає 5 місце в загальному рейтингу постачальників електричної енергії в Україні. І щоб відповідати технологічному прогресу і значно поліпшити якість обслуговування в компанії почали розвивати нові сервіси з надання послуг.

Так в центрі обслуговування клієнтів було встановлено нове інтерактивне обладнання: Інформаційний кіоск і сенсорний Інтерактивний стіл для дітей.

Про проект

Перше, що кидається в очі при вході в центр, - термінал з сенсорним екраном, так званий «Інформаційний кіоск».

Установка такого електронного помічника в центрі обслуговування клієнтів дозволяє знизити навантаження на персонал, розмістити найбільш затребувану інформацію на сенсорному екрані і забезпечити доступ в особистий кабінет. Все це дозволить підвищити результативність в наданні інформації та в цілому інформованість клієнтів.

Друге обладнання не менш важливе. Інтерактивний сенсорний стіл для дітей - це наочна демонстрація фігур, завдань, зображень в ігровій формі, що, найчастіше, викликає глибокий інтерес у дітей і концентрує їх увагу.

Такий гаджет буде незамінним помічником під час обслуговування клієнтів з дітьми. Діти не будуть відволікати ні батьків, ні персонал центру і, відповідно, це значно вплине на комфорт і швидкість надання послуг.