Інформаційний кіоск Корсар в бібліотеці ім. І.С. Тургенєва

У бібліотеці ім. І.С. Тургенєва з ініціативи прогресивного директора бібліотеки - Валентини Григорівни Іванової був реалізований проект по впровадженню комплексу сенсорного інформаційного кіоску Корсар 22 з індивідуальним контентом.

Проект та його завдання

Основне завдання від замовника полягало в наступному - забезпечення ефективної комунікації між бібліотекою та користувачами, спрощення доступу до інформації.

Для даної задачі був розроблений індивідуальний контент на програмному забезпеченні «ТачІнформ», розробленого фахівцями компанії «Сенсорні систем України». А для бездоганної роботи контенту ми використовували один з кращих інформаційних терміналів - Корсар 22. Цей антивандальний кіоск зарекомендував себе як надійний і якісний електронний помічник.

Інформаційний кіоск буде надавати доступ до найбільш важливих сервісів і послуг бібліотеки, виконувати консультативно-інформаційну функцію.

Головне меню Інформаційного сенсорного кіоску має наступні розділи: «Бібліотечні послуги», «Афіша», «Клуби та творчі майстерні», «Нові книги», «Топ читання», «Періодичні видання», кожен з яких, для зручності, має підрозділи.

Тепер отримати цікаву для вас інформацію можна в будь-який час і в зручній формі, достатньо лише вибрати необхідний розділ в меню.

Обладнання

Сенсорний кіоск Корсар 22 - це поєднання якості, стильного і простого дизайну, а також високої продуктивності за доступною ціною. Корпуси кіосків серії Корсар ми виготовляємо з металу, що робить їх термін служби в рази довше, а використання сенсорних екранів Elo Touch забезпечує миттєву відповідь на дотик, роблячи взаємодію клієнта з терміналом швидким, якісним і продуктивним.

Кіоск обладнаний програмним забезпеченням «TouchInform», розроблене нашими IT-фахівцями. Це легка і зручна у використанні система не вимагає спеціальної підготовки для роботи.