Інформаційний кіоск Платан для ГДІП на Трухановому острові

ДП «ГДІП» — це 78 іноземних дипломатичних представництв, 26 генеральних консульств, 81 почесне консульство, 18 представництв міжнародних організацій, а також чимало іноземних фірм, їх персонал і члени родин. Адже спектр послуг, які надає ГДІП, чималий.

Проект

На початку цього року, ДП «Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв», почала втілювати в життя проект по історії Києва на території Спортивно-дипломатичного клубу ГДІП на Трухановому острові.

Основна вимога якого була в можливості коротко і на різних мовах знайомити відвідувачів з історією столиці і України. Це вдалося реалізувати завдяки установці спеціалізованого обладнання компанії «Сенсорні системи України».

Завдання

Завдання даного проекту полягала в інформуванні та ознайомленні гостей спортивно-дипломатичного клубу ГДІП з історією Києва і України. Було розроблено наповнення, зібрані дані про місця і традиції, які часто цікавлять іноземних гостей.

Матеріали представлені на різних мовах та в зручній формі. Особливу увагу відвідувачів привернув розділ - архівні матеріали з різним контентом: текст, фото, відео.

Обладнання

Для реалізації проекту компанія «Сенсорні системи України» використовувала інформаційний кіоск серії «Платан» 55" зі спеціалізованим ПО «ТачІнформ», розробленого фахівцями компанії.

Результат

За допомогою такого співробітництва іноземні делегації, представники дипломатичного корпусу та міжнародних організацій можуть зручно і швидко знайомитися з культурними та історичними цінностями столиці і України в цілому.