Інформаційний сенсорний кіоск для медичних установ

Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Маріуполя» є установою охорони здоров'я, яка надає медичну допомогу будь-яким особам в порядку і на умовах, встановлених законодавством України.

Про проект

Черги, суєта, купа довідок і папірців - це те, що інстинктивно кожен вважає за краще уникати. Саме тому впровадження цифрових технологій було покликане перетворити цей соціальний інститут в щось цивілізоване.

Перенос даних реєстратур в електронний формат - це перший етап повороту медичного сервісу обличчям до людей. Інтерактивні технології в стінах медичних установ дозволяють зробити відвідування приємніше і зручніше. Крім того, сучасне оснащення медичного закладу на всіх етапах його роботи викликає більшу довіру пацієнтів.

Що робить інформаційний кіоск в медичному закладі:

  • Загальна довідкова інформація. Численні листівки і паперові оголошення переводяться в цифровий формат і доступні відвідувачам через сенсорний екран.
  • Лікарі. Розділ дозволяє відвідувачам «познайомитися» з персоналом клініки, і вибрати, з ким хотіли б працювати в рамках одного профілю.
  • Онлайн запис на прийом. Переглянувши список лікарів і вибравши відповідного фахівця, відвідувач може ознайомитися з графіком прийому і вибрати бажаний час. При цьому сенсорний кіоск показує актуальні вікна за часом, позначаючи зайняті. Інфокіоск в цьому випадку розвантажує реєстратуру.
  • Пошук прописаних лікарських засобів по аптечним базам даних. Такий сервіс допоможе пацієнтам оперативно знайти необхідний препарат якомога ближче до клініки.
  • Скарги та побажання. Кожен бажаючий може залишити свій відгук, що допоможе зробити систему ще краще.

Обладнання

Для реалізації проекту наші інженери використовували обладнання для створення комплексу: сенсорний інформаційний кіоск «Корсар 22М».