Інформаційний термінал для митниці

У зв'язку з тим, що Державною Митною Службою України був прийнятий указ «Про застосування програмно-технічного модуля «Інформаційний термінал» компанія Сенсорні Системи України реалізувала проект з оснащення пристроями ряду підрозділів митного оформлення.

Інформаційний термінал для митниці - це пристрій, який було створено спеціально для використання в різних державних митних службах України. Воно розроблено з урахуванням усіх вимог щодо розмірів, параметрів, складових частин і рівня захисту корпусу.

Найчастіше пристрій виконується в корпусі з металу і покривається якісною фарбою, що надає йому привабливий зовнішній вигляд. Інформаційний термінал для митниці універсальний і функціональний, надійний і простий в експлуатації. Щоб скористатися його послугами, не потрібно володіти якимись особливими вміннями. Принцип його роботи дуже нагадує звичний для всіх нас платіжний термінал.

Принцип роботи інформаційного терміналу

Інформаційні термінали для митниці використовуються для надання користувачам можливості вводити в автоматизовану систему оформлення електронні та паперові копії митних декларацій. В інформаційних боксах фіксується чітке час операції за поданням копії документа. Користувачеві, який вносить декларацію, видається контрольний талон, в якому записано час надання документа на митне оформлення. Вся інформація в автоматичному режимі відразу надходить до Державної митної служби в цент моніторингу. Таким чином, при виникненні затримок з оформленням, ви без проблем зможете визначити через-якої посадової особи вони виникли. Це дозволить унеможливити безпричинна відмова інспектора приймати документи на обробку і захистити кожного суб'єкта, що вносить декларацію, від можливого свавілля.

Придбати надійні інформаційні термінали для установки на митниці можна у компанії Сенсорні Системи України. Ми пропонуємо тільки якісне обладнання від перевіреного виробника, яке відрізняється універсальністю і функціональністю. Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть підібрати найбільш підходяще вам пристрій, а наші лояльні ціни вас приємно здивують.