Інноваційна безпека: Антивірусний кіоск в Технічному ліцеї Києва

Технічний ліцей Шевченківського району Києва напередодні проведення ЗНО-2020 забезпечив інноваційну безпеку для кожного абітурієнта та інспектора!

У холі ліцею встановили новий Антивірусний кіоск «КОРОНА-СТОП», де він буде при вході зустрічати кожного відвідувача. Завдяки кіоску можна безконтактно продезінфікувати руки і заміряти температуру.

Окремо було створено інспекційну групу, яка буде стежити за дотриманням правил гігієни і показниками температури. Ведеться журнал відвідувань, де записується інформація про кожного відвідувача. Дана процедура дозволить запобігти поширенню вірусної інфекції.

Безпека здоров'я всіх учасників процесу - головне завдання кожного дня випробувань!

Про проект

У навчальних закладах, де існує високий ризик зараження інфекційними (бактеріальними) і вірусними захворюваннями, вкрай важливо забезпечити умови, що попереджають виникнення і подальше поширення хвороби як серед учнів, так і серед викладачів.

Дезінфекція рук учнів і співробітників навчальних закладів на ряду зі стандартними заходами профілактики (регулярне прибирання робочих кабінетів, санвузлів, обідніх і умивальних кімнат) є найефективнішим рішенням для того, щоб підтримувати оптимальний рівень гігієни і запобігти можливій епідемії.

Обладнання і його перевага

Розумний Антивірусний кіоск «КОРОНА-СТОП» не просто ефективне рішення, але і стильний елемент декору. Корпус може бути пофарбований або брендований в будь-який колір і по вашому брендбуку.

Кіоск безпечний і дуже економічний, а також дуже простий в експлуатації і не вимагає постійного обслуговування. Розпилення антисептика відбувається автоматично, досить піднести руки і затримати на 2 секунди. А в цей час потужна форсунка створює спрямовану аерозольну хмару рідкого розчину, щільно покриваючи руки.

Розпилення відбувається без дотиків до апарату, що забезпечує гарантовану чистоту без шкідливих бактерій і інфекцій. А вбудований в корпус кіоску високочутливий інфрачервоний термометр допоможе виявити людей з підвищеною температурою на місці.

Переваги Антивірусного кіоску

  • Зниження ризику захворювання на коронавірус і інші вірусні інфекції
  • Запобігання розповсюдженню інфекцій
  • Виявлення осіб з підвищеною температурою
  • Профілактична допомога населенню після закінчення карантинних і обсервацій заходів
  • Професійний санітайзер, який забезпечує економію рідини в зонах з високою прохідністю

Антивірусний кіоск «КОРОНА-СТОП» можна експлуатувати в лікарнях, школах, харчової та фармацевтичної промисловості, в місцях громадського користування, офісах, готелях, різних державних і науково-дослідних установах.

ЗМІ про ЗНО-2020 і новий антивірусний кіоск «КОРОНА-СТОП»