Інтерактивна і сучасна бібліотека в Луцьку

У луцькій бібліотеці «Бібліотека-студія «Дім» за підтримки депутатського корпусу і радника мера Ігоря Поліщука після тривалого ремонту приміщень, вентиляції та фасадів будівлі було придбано нові меблі та інтерактивне обладнання для дітей та дорослих.

Тепер читальні зали, ігрові, художній простір і приміщення для проведення семінарів та тренінгів обладнано за останнім словом техніки. Тут є: інтерактивна дошка, проектор, комп'ютери, телевізори та сенсорна кімната для занять з дітьми з обмеженими можливостями. Все найнеобхідніше, щоб діти могли отримувати інформацію в захоплюючій формі.

При вході в бібліотеку відвідувачів чекає інформаційний сенсорний кіоск, де на екрані можна знайти актуальну інформацію про нові надходження літератури, цікаві подій і заходи на найближчий час, і багато іншої корисної інформації.

Про проект

Луцька «Бібліотека-студія «Дім» за підтримки радника мера звернулася в компанію «Сенсорні системи України» з наміром придбати комплект інтерактивного обладнання.

Завдання

 1. Створити інформаційний простір для відвідувачів
 2. Урізноманітнити процес надання матеріалу яскравим і корисним контентом (сучасна демонстрація літератури, відео та фото-матеріали)
 3. Надати можливість створювати навчальні уроки в ігровому режимі для дітей з обмеженими можливостями

Рішення

Розробники компанії «Сенсорні системи України» підготували інтерактивний комплект для бібліотеки.

Перше, це багатофункціональний сенсорний інформаційний кіоск Корсар 22М. Відмінна риса інформаційного терміналу в його багатофункціональності, міцності корпусу і в безрамочном виконанні. Корсар 22М не боїться води, пилу, забруднень і хімії. Кіоск дозволяє взаємодіяти з відвідувачами, сповіщати їх про різні конкурси, акції, найближчі заходи і ділитися іншої цікавою інформацією.

Друге, це популярний комплекс «Інтерактивна дошка» для освітніх установ на базі інтерактивної дошки з керамічним покриттям, розумним лотком для маркерів різних кольорів і короткофокусним лазерним проектором. Наявність цих переваг дозволяє використовувати всі можливості дошки та програмного забезпечення в зручному форматі. Спеціальне покриття робить неможливим прояв подряпин на поверхні, що робить дошку більш довговічною у порівнянні з аналогами.

Обладнання

1. Сенсорний інформаційний кіоск «Корсар» - це поєднання якості, оригінального, стильного і простого дизайну, і високої продуктивності за доступною ціною.

2. Інтерактивна дошка TES-82C-IB

Комплект інтерактивної дошки:

 • Інтерактивна дошка TES-82C-IB на 82 дюйма, мультитач на 10 одночасних дотиків (керамічне покриття унеможливлює прояв подряпин на поверхні, що робить дошку більш довговічною у порівнянні з аналогами)
 • Україномовне програмне забезпечення (дозволяє легко зацікавити дітей інструментами, призначеними для поліпшення взаємодії, а також новими методами навчання);
 • Проектор Optoma X305ST (короткофокусний лазерний проектор, не створює тіні від доповідача)
 • Кронштейн з набором кріплень.

Переваги комплексу:

 • Конкурентна ціна дозволяє за розумні гроші урізноманітнити процес подачі матеріалу і забезпечити високий рівень засвоєння пропонованої інформації.
 • Короткофокусний проектор гарантує відсутність тіні доповідача на дошці.
 • Лазерне джерело світла проектора гарантує підвищений термін служби без обслуговування з більш якісною яскравістю зображення.
 • Розширення режимів спільної роботи з учнями, забезпечує отримання ними комунікативного досвіду.
 • Відповідність рекомендаціям Міністерства освіти і науки України.