Інтерактивне обладнання для Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка

Цікавий проект для Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Наша компанія стала переможцем у тендері щодо поставки та встановлення Інтерактивного обладнання на території університету.

Проект передбачав встановлення вуличного 55 дюймового кіоску біля центрального входу і настінного 43 дюймового кіоску в приміщенні з розробкою індивідуального контенту. На минулому тижні спеціалістами нашої компанії були виконані монтажні роботи та кіоски були успішно підключені. На разі ведеться робота по адаптації контенту, наповненню основних розділів та навчанню представників замовника по адмініструванню та користуванню.

Доречі, щодо основних розділів – ключове завдання обох кіосків: інформування студентів про життя університету, студентського самоврядування, гуртожитки, а також вичерпна інформація для усіх охочих вступити до лав видатного місцевого університету.        

В результаті адміністрація університету задоволена нашою плідною співпрацею. Адже таке сучасне інтерактивне обладнання принесе користь не тільки студентам, а й відвідувачам цього університету.