Інтерактивні сенсорні столи у мережі магазинів "Pufetto"

   Влітку 2019 року, всеукраїнська мережа меблевих магазинів «Pufetto», вирішила оновити кілька своїх магазинів у місті Києві та зробити їх більш привабливими та функціональним для потенційних покупців. В рамках редизайну, було прийнято рішення встановити сенсорні столи, що дадуть змогу відвідувачам ознайомитись із усім, наявним асортиментом товарів та їх можливих варіантів виробництва. В основу конструкції, було взято інтерактивний монітор ET4243L, який було було вмонтовано у спеціально виготовленний стіл.

Завдання, які даний стіл виконує:
- Ознайомлювати потенційних покупців із усім асортиментом магазину, в незалежності від того, чи присутній товар в магазині фізично;
- Надавати клієнтам якомога повну інформацію про товар, його характеристики та особливості;
- Вигідно виділяти магазин за рахунок встановлення високотехнологічного сенсорного дисплею, який приваблює покупців та позитивно впливає на імідж торгової точки.
Особливості інтерактивного монітору, який було встановлено:
- Яскравий дисплей, широкий кут огляду та висока контрастність не залишать байдужим жодного клієнта та перетворять взаємодію із пристроєм на приємну розвагу;
- Різноманітні варіанти кріплення. Як саме встановити або вмонтувати даний дисплей, вирішувати виключно Вам;
- Антивандальна технологія, вбереже дисплей від випадкових пошкоджень та позбавить власника, зайвих витрат на ремонт.
- Світлодіодна підсвідка монітору, значно зменшує енергоспоживання пристрою.

Комерційні проекти, завжди були каталізатором впровадження нових технологій у життя людей і даний випадок не є виключенням. Більше того, він є яскравим прикладом, як одне високотехнологічне рішення у дизайні інтер’єру може значно підвищити привабливість магазину серед потенційних покупців.